امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
اضافه شدن ویژگی دسترسی اسان به نرم افزارهای مایکروسافت برای افراد معلول
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   270

مایکروسافت کنفرانس ویندوز 10 امروز خود را با یک جمله قدرتمندانه آغاز کرد: “ما ویندوز 10 را برای خودمان نمی‌سازیم، ما ویندوز 10 را برای همه می‌سازیم”. در واقع مدیران این شرکت از اضافه شدن ویژگی دسترسی آسان به نرم افزارهای مایکروسافت برای آن دسته از افرادی که به دلیل ناتوانی جسمی و یا معلولیت‌های مختلف نمی‌توانند از تکنولوژی های موجود استفاده کنند، خبر داده‌اند.

به لطف اضافه شدن ویژگی دسترسی آسان به نرم افزارهای مایکروسافت ، ارتباط افراد معلول یا ناتوان با دنیای تکنولوژی محکم‌تر خواهد شد

شاید این موضوع در دل بسیاری از افراد معلول وجود داشته باشد، اما آنها از چه طریقی باید این پیام را به مایکروسافت می‌رساندند؟ نباید فراموش کرد که فقط افراد سالم نمی‌توانند از بهترین مهندسان یا دانشمندان باشند، بلکه باید شرایطی برای افرادی که از مشکلات جسمی رنج برده یا معلول هستند، فراهم شود تا آنها هم بتوانند استعداد خود را شکوفا کنند.

مایکروسافت با این پیام سعی دارد تا توجه دیگر کمپانی ها و توسعه دهندگان را نیز جلب کند، به امید اینکه آنها هم ویژگی های مخصوصی را در نرم افزارها و محصولات خود قرار دهند تا امکان استفاده از آن برای تمامی افراد وجود داشته باشد.

تمامی مطالب کنفرانس ویندوز 10 مایکروسافت را از این صفحه دنبال کنید

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید