امروز : یکشنبه, 29 مرداد 1396
معرفی قابل اعتمادترین خودروسازان امریکایی از دید مصرف کنندگان
3/50 امتیاز از 12 رای
 خودرو  |     |   114

همیشه سرعت و قدرت بالا ملاک برتر بودن خودروها نیست و شاید محصولی با سرعت کمتر، بتواند طرفداران زیادی داشته باشد. نباید فراموش کنیم که نوآوری و به کارگیری تکنولوژی‌های جدید زمانی نتیجه می‌دهد که مصرف‌کنندگان به آنها نیاز داشته باشند. بر اساس جدیدترین گزارش منتشر شده توسط شرکت غیر انتفاعی کانسومر ریپورتز (Consumer Reports)، از میان قابل اعتمادترین خودروسازان آمریکایی ، به نظر محصولات شرکت‌های تویوتا و لکسوس هنوز هم جایگاه ویژه‌ای نزد شهروندان این کشور دارند.

این گزارشات که بر اساس تجربیات مردم و نظرات آنها به علاوه تست‌های جاده‌ای تهیه می‌شود، می‌تواند قابل اعتمادترین خودروسازان آمریکایی و برندهایی که کاربران اطمینان بیشتری نسبت به عملکرد آنها را دارند، نشان دهد. گزارش جدید کانسومر ریپورتز نیز بر اساس تجربه بیش از نیم میلیون نفر از شرکت‌کنندگان این طرح با سابقه استفاده از خودرهای مختلف از سال 2000 تا 2016، تهیه شده است.

در این نظرسنجی، 29 برند مختلف مورد بررسی قرار گرفته‌اند که طبق رای شرکت‌کنندگان، 9 مورد از آنها در دسته شرکت‌های قابل اطمینان، 11 مورد در دسته نه چندان قابل اطمینان و 8 مورد دیگر به عنوان قابل اعتمادترین خودروسازان آمریکایی معرفی شده‌اند.

قابل اعتمادترین خودروسازان آمریکایی در سال 2016

رتبه اول، لکسوس (Lexus): بدون تغییر نسبت به سال گذشته

رتبه دوم، تویوتا (Toyota): بدون تغییر نسبت به سال گذشته

رتبه سوم، بیوک (Buick): چهار پله صعود

رتبه چهارم، آئودی (Audi): یک پله سقوط

رتبه پنجم، کیا (KIA): یک پله صعود

رتبه ششم، مزدا (Mazda): دو پله سقوط

رتبه هفتم، هیوندای (Hyundai): دو پله صعود

رتبه هشتم، اینفینیتی (Infiniti): شانزده پله صعود


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید