امروز : پنجشنبه, 26 مهر 1397
آغاز مجدد انتشار آپدیت اندروید 8 برای گلکسی اس 7 و اس 7 اج سامسونگ
4/00 امتیاز از 1 رای
 نرم افزار  |     |   199

سامسونگ بار دیگر انتشار آپدیت اندروید 8 برای گلکسی اس 7 و اس 7 اج از سر گرفت. روز گذشته به خاطر مشکلاتی که این به روزرسانی برای گوشی های کاربران به وجود آورده بود، غول کره‌ای انتشار آن را متوقف کرده بود.

سامسونگ گلکسی اس 7 و اس 7 اج سامسونگ چند هفته پیش سرانجام آپدیت اندروید 8 اوریو را دریافت کردند. غول کره‌ای عرضه‌ی جهانی این آپدیت را از بریتانیا آغاز کرد تا آن را به سایر نقاط جهان نیز گسترش دهد، اما به یک باره جلوی انتشار این آپدیت را گرفت تا مشکلات به وجود آمده برای کاربران را برطرف کند. ما روز گذشته گزارش دادیم که سامسونگ بنا به دلایلی، انتشار آپدیت اندروید 8 برای گلکسی اس 7 و اس 7 اج را متوقف کرده است.

بیشتر بخوانید:

سامسونگ انتشار آپدیت اندروید 8 برای گلکسی S7 و S7 Edge را بنا به دلایلی متوقف کرد

خوشبختانه سامسونگ خیلی سریع دست به کار شد و با حل مشکل موجود در فایل‌های این به روزرسانی، مجددا انتشار آن را از سر گرفت. شاید انتظار نمی‌رفت سامسونگ با چنین سرعتی، مشکل به وجود آمده را برطرف سازد.

آپدیت اندروید 8 برای گلکسی اس 7

انجمن گفتگوی سایت سامسونگ رسما تایید کرده است که این به روزرسانی به عرضه جهانی خواهد رسید. در این انجمن آمده است که سامسونگ با توجه به مشکلات پیش آمده برای تعدادی از دستگاه‌های خانواده گلکسی اس 7 دریافت کننده آپدیت اندروید 8 اوریو ، تصمیم به توقف انتشار این به روزرسانی گرفت تا با حل مشکل بار دیگر آن را در اختیار کاربران گوشی های پرچمدار سال 2016 خود بگذارد.

بنابراین اگر شما هم منتظر چشیدن طعم اوریو با گوشی های خانواده S7 خود بوده‌اید، خبر خوب این که حالا سامسونگ نسخه‌ی ترمیم شده‌ی آپدیت اندروید 8 برای گلکسی اس 7 و اس 7 اج را با نسخه‌های فریمور G930FXXU2ERE8 و G935FXXU2ERE8 به انتشار رسانده است.

آغاز مجدد انتشار آپدیت اندروید 8 برای گلکسی اس 7 و اس 7 اج سامسونگ

چنین اتفاق مشابهی برای گوشی های خانواده گلکسی اس 8 در اوایل سال جاری میلادی رخ داده بود. سامسونگ در آن زمان، نسخه‌ی ترمیمی شده‌ی اندروید 8 اوریو را پس از چندین روز تاخیر در اختیار کاربران آن گوشی‌ها قرار داد. حال این می‌تواند نکته‌ی مثبت و رو به جلویی باشد که کاربران گوشی های خانواده گلکسی اس 7 مدت زمان زیادی را برای دریافت آن به انتظار ننشستند. توجه داشته باشید که اگر شما هنوز آپدیت اندروید 8 برای گلکسی اس 7 و اس 7 اج خود را دریافت نکرده‌اید، ممکن است بسته به منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنید به طول انجامیده و با تاخیر نسبت به سایر کشورها ارسال شود.

منبع :sammobile

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید