امروز : چهارشنبه, 25 مهر 1397
اطلاعات بسیاری از بازی Call of Duty Black Ops 4 منتشر شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   92

بسیاری از بازیکنان منتظر بازی Call of Duty: Black Ops 4 و چشم انتظار فرارسیدن تاریخ عرضه آن هستند و دیشب اکتیویژن همانطور که قول داده بود اطلاعات بسیاری از بازی منتشر کرد.

نبود بخش داستانی در بازی Call of Duty: Black Ops 4

اکتیویژن به صورت رسمی تایید کرد که در این نسخه همانند گذشته شاهد بخش داستانی نخواهیم بود ولی بازی دارای مراحل تکن فره‌ای می‌شود که همانند بخش تمرینی برای آشنایی با کلاس‌های مختلف بازی است. این بخش همچنان شامل ست‌پیس‌هایی سینمایی خواهد بود که این سری به آن‌ها معروف است. این ماموریت‌های تک نفره بین Black Ops 2 و Black Ops 3 جریان دارند. کلاس‌های مختلف بازی نیز شامل Crash ،Recon ،Seraph ،Ruin ،Firebreak و Torque خواهد بود.

بازی Call of Duty: Black Ops 4 دارای بخش بتل رویال خواهد بود

حتی قبل از اینکه ساخت بازی Call of Duty: Black Ops 4 نیز تایید شود، شایعاتی مبنی‌بر وجود بخش بتل رویال در آن وجود داشت و دیروز مشخص شد که این شایعات حقیقت دارند. استودیو Treyarch اعلام کرده است که این عنوان داری بتل رویال است و اسم این بخش را Blackout گذاشته‌اند. شما می‌توانید تریلر معرفی Blackout را در زیر تماشا کنید:

این بخش دارای نقشه‌ای است که 1500 برابر بزرگ‌تر از Nuketown بوده و وسایل نقلیه هوایی، زمینی و دریایی مختلفی را در خود جای داده است. شخصیت‌های محبوب این سری در این بخش حضور خواهند داشت و وسایلی مثل RCX-D و wingsuit نیز قابل استفاده‌اند. استودیو Treyarch اعلام نکرده است که این بخش به صورت جداگانه عرضه می‌شود یا اینکه همراه بازی اصلی خواهد بود و حتی تعداد بازیکنانی که به صورت همزمان وارد می‌شوند نیز مشخص نیست.

بخش زامبی نیز برای بازی Call of Duty: Black Ops 4 تایید شد

بخش زامبی در نسخه‌های اخیر این سری همیشه حضور داشته و تمرکز بر روی آن بیشتر از قبل نیز شده است. در این بخش شما کنترل یکی از چهار شخصیت را برعهده خواهید داشت که باید در محیط‌های مختلف با زامبی‌ها مبارزه کنید. به عنوان مثال یکی از این محیط یک سالن بزرگ گلادیاتوری است که در آن باید با استفاده از سلاح‌های سرد با زامبی‌ها بجنگید. در هنگام عرضه بازی بخش زامبی دارای سه حالت مختلف به نام‌های Voyage of Despair ،IX و Blood of the Dead خواهد بود. شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را در زیر تماشا کنید:

بخش زامبی در بازی Call of Duty: Black Ops 4 بیش از هر نسخه دیگری قابل شخصی‌سازی است و به بازیکنان اجازه خلق چالش‌های مختلف و شرکت در آن‌ها را می‌دهد. همچنین استودیو برای این بخش درجه سختی قرار داده است تا بازیکنان ضعیف‌تر نیز بتوانند از تجربه آن لذت ببرند.

استودیو Treyarch و اکتیویژن بازی Call of Duty: Black Ops 4 را برای ایکس‌باکس وان، پی‌سی و پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد کرد ولی خبری از نسخه نینتندو سوئیچ نیست و ما می‌توانیم در روز جمعه 12 اکتبر ( مصادف با ۲۱ مهر) منتظر عرضه بازی باشم.

تهیه شده در :

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید