امروز : چهارشنبه, 04 بهمن 1396
نینتندو ما هنوز حرف های زیادی درمورد کنسول سویچ برای گفتن داریم
3/50 امتیاز از 12 رای
 گجت  |     |   151

شرکت نینتندو اعلام کرده است که هنوز همه چیز را در مورد کنسول سویچ منتشر نکرده‌اند و در سال آینده میلادی اطلاعات بیشتری را از آن با علاقه‌مندان به اشتراک خواهد گذاشت. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

آیا تاکنون کنسول سویچ شما را شگفت‌زده نکرده است و اخبار پیرامونش نتوانسته‌‌اند نظر شما را جلب کنند؟ نگران نباشید، شرکت نینتندو قول داده است تا اطلاعات و سورپرایزهای بیشتری را در آینده با علاقه مندان به اشتراک خواهد گذاشت.

یکی از نمایندگان شرکت نینتندو به نشریه وال استریت گفته است که شرکت نینتندو هنوز همه چیز درمورد کنسول سویچ را به نمایش نگذاشته است. این شرکت قصد دارد تا در سال 2017 و قبل از عرضه این کنسول، اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذارد.

لازم به ذکر است که اوایل این هفته شایعه‌ای منتشر شد مبنی بر اینکه نینتندو قصد دارد تا در سال آینده میلادی قیمت و مشخصات دقیق قطعات کنسول سویچ را اعلام کند.

در روز جمعه اعلام شد که سهام این شرکت ژاپنی یک روز بعد از رونمایی کنسول جدیدش 6.5% کاهش داشته است. این کاهش حتی از زمانی که کنسول وی یو در تاریخ 11 ژوئن رونمایی شد نیز بیشتر بوده است. زیرا در آن زمان سهام این شرکت تنها 5% کاهش را تجربه کرده بود. جالب است بدانید که برخی از تحلیلگران این صنعت معتقد هستند که کنسول سویچ شرکت نینتندو در جلب نظر اکثر مخاطبان شکست خواهد خورد.

نظر شما در رابطه با کنسول سویچ شرکت نینتندو چیست؟ آیا این کنسول می‌تواند نینتندو را به دوران اوجش برگرداند؟

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید