امروز : پنجشنبه, 22 آذر 1397
سریال تلویزیونی The Purge در شب پاکسازی اتفاق خواهد افتاد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   171

کارگردان سریال تلویزیونی The Purge «جیمز دمانکو» (James DeMonaco) درباره این سریال و داستان 364 روز دیگر سال توضیحات جدیدی داده است.

مدت‌ها قبل خبری رسمی منتشر شد که کارگردان سریال تلویزیونی The Purge جیمز دمانکو خواستار ساخت سریالی تلویزیونی در کنار مجموعه فیلم‌های سینمایی است و مدتی بعد از آن به‌صورت رسمی تایید شد که این سریال ساخته می‌شود و در شبکه‌های «یواس‌ای» (USA) و SyFy به روی آنتن می‌رود. اکنون Entertainment Weekly می‌گوید این سریال ادامه خواهد یافت و فلش بک‌هایی به گذشته خواهد داشت و زندگی شخصیت‌ها در بیرون این روز را بررسی خواهد کرد:

حدود 70 درصد درباره شب پاکسازی خواهد بود و 30 درصد باقی‌مانده اختصاص به فلش بک به گذشته خواهد داشت. ما چهار داستان تقریبا جدا از هم را دنبال می‌کنیم. با 10 ساعتی که در اختیار ماست می‌توانیم به فلش بک‌‌های شخصیت‌ها در روزهای دیگر سال و خارج از دنیای پاکسازی توجه کنیم. می‌فهمیم که این شخصیت‌ها دقیقا چطورند و چه چیزی باعث شده اتفاق‌هایی که برایشان در شب پاکسازی رخ داده، رخ دهد. من فکر می‌کنم خیلی برنامه خوبی است. ما می‌توانیم دلایل اتفاق‌های شب پاکسازی را بررسی کنیم. داستان آرام‌تری خواهیم داشت در مقایسه با فیلم‌های این مجموعه که انگار مشتی بودند که بر صورت آدم کوبیده می‌شدند. من فکر می‌کنم این که سریال تلویزیونی The Purge قرار است از تلویزیون آمریکا با زمان نمایش بالا پخش شود خیلی به آنالیز شخصیت‌ها کمک می‌کند. ما می‌توانیم تمام صحنه‌ها، شخصیت‌ها، لوکیشن‌ها و اتفاقاتی را که در فیلم‌ها نمی‌توانستیم ببینیم، در سریال تلویزیونی The Purge مشاهده کنیم.

داستان این مجموعه از فیلم‌ها در آینده‌ای نه چندان دور در آمریکایی جریان دارد که هر ساله به مدت ۱۲ ساعت، هر جرم و جنایتی در آن آزاد می‌شود.، اما سریال این مجموعه قرار نیست که تنها به شب پاکسازی و نمایش بی‌قانونی محدود باشد و قرار است یک نسخه متفاوت از این مجموعه باشد.

منبع :Screencrush

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید