امروز : پنجشنبه, 02 آذر 1396
کنسول سویچ نینتندو از امیبوها پشتیبانی خواهد کرد
3/50 امتیاز از 12 رای
 گجت  |     |   164

بر اساس اعلام یکی از نمایندگان شرکت، کنسول سویچ نینتندو از آمیبوها پشتیبانی خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

بعد از معرفی کنسول سویچ نینتندو، سوالات زیادی در ذهن بازیکنان و علاقه‌مندان نسبت به این کنسول هیبریدی (دستی/ خانگی) شکل گرفت. حداقل اکنون می‌توان گفت که امروز جواب یکی از سوالاتمان که به آمیبو‌ها (اسباب بازی‌های پلاستیکی که به شکل شخصیت‌های معروف نینتندو ساخته شده و با کنسول و بازی‌ها ارتباط برقرار می‌کنند) مربوط می‌شود را به دست آورده‌ایم.

یکی از نمایندگان شرکت نینتندو در جواب به این پرسش که آیا کنسول سویچ از آمیبوها پشتیبانی می‌کند یا خیر؟ گفته است که 100%. اگر بازی‌هایی که برای این کنسول جدید منتشر می‌شوند از آمیبوها پشتیبانی کنند، خود کنسول محدودیتی در این زمینه ایجاد نخواهد کرد.

با توجه به وجود این اسباب بازی‌ها در ویدیوی معرفی کنسول و همچنین موفقیت گسترده اخیر آن‌ها از لحاظ تجاری، جای تعجبی ندارد که شرکت نینتندو بخواهد این روند استفاده از آمیبوها و پشتیبانی از آن‌ها را ادامه دهد. نینتندو در سال قبل اعلام کرده بود که موفقیت آمیبوها حتی از انتظارات شرکت نیز فراتر عمل کرده است.

تا اواخر ماه مارس، نینتندو موفق شده است حدود 24.7 میلیون آمیبو را در سطح جهانی به فروش برساند. نینتندو بعد از کسب چنین موفقیتی اعلام کرد که برای حفظ فروش آمیبوها، خط تولید و ساخت آن‌ها را گسترش خواهد داد و در حین حال، تجربه‌های گیمینگ بیشتری را با توجه به آمیبوها به وجود خواهد آورد.

در سه ماهه آخر که به ماه ژوئن منتهی می‌شد، آمیبوها فقط توانسته بودند 1.7 میلیون نسخه فروش داشته باشند زیرا در آن بازه زمانی، بازی مطرحی که از آن‌ها پشتیبانی کند، وجود نداشت. شاید یکی دیگر از دلایلی که شرکت نینتدو می‌خواهد فروش آمیبوها را تضمین کند، بازی‌های جدیدی باشند که برای کنسول سویچ نینتندو منتشر خواهند شد. لازم به ذکر است که بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild از آمیبوها پشتیبانی خواهد کرد و به همراه تعداد زیادی از آن‌ها منتشر خواهد شد.

نظر شما در رابطه با کنسول سویچ نینتندو و پشتیبانی آن از آمیبوها چیست؟

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید