امروز : چهارشنبه, 03 بهمن 1397
چالش های جدید به بازی Marvel Contest of Champions اضافه شدند
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   600

تنها یک هفته تا اکران فیلم باقی مانده است و این میان بخش بازی‌های شرکت مارول به بهترین شکل ممکت در حال آماده کردن طرفداران برای اکران این فیلم بلاک‌باستر بزرگ است و برای آن به سراغ بازی Marvel: Contest of Champions رفته‌اند.

یکی از راهکارهای این استودیو برای جذب طرفدار بیشتر استفاده از بازی موبایلی Marvel: Contest of Champions است که چالش‌های جدید به آن اضافه شده‌اند. استودیو Kabam اعلام کرده است که چالش Infinity War به شما اجازه می‌دهد از مرد عنکبوتی و پلینگ سیاه استفاده کنید تا بخش‌های سخت بازی را پشت سر قرار دهید.

بازی Marvel: Contest of Champions اولین بار در سال 2014 منتشر شده است و یکی از چیزهایی که این بازی را در طی این چهار سال زنده نگه داشته است، همین چالش‌های بخش Contest of Champions بوده است. اما بازی Contest of Champions در چه مورد است؟

کاپیتان آمریکا در مقابل مرد آهنی، هالک در مقابل ولورین، مرد عنکبوتی در مقابل ددپول، بزرگ‌ترین نبردها در تاریخ مارول در دستان شما قرار دارند. ریش سفیدان حریص دنیا شما را به یک رقابت با بزرگ‌ترین دشمنان مارول دعوت کرده‌اند که در آن تانوس، کنگ و خیلی از شخصیت‌های دیگر حضور دارند. با این عنوان شما یک تجربه مبارزه‌ای عالی ولی رایگان را خواهید داشت.

بازی Marvel: Contest of Champions اکنون برای تمامی گوشی‌های هوشمند در دسترس است.

منبع :Comicbook

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید