امروز : شنبه, 04 اسفند 1397
پوستری از فیلم هالووین منتشر شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   107

پوستری از فیلم هالووین منتشر شده است که شخصیت مایک مایرز را نشان می‌دهد که نشان می‌دهند «دیوید گوردن گرین» (David Gordon Green) و «دنی مک‌کرایب» (Danny McBride) برنامه زیادی برای آوردن ترس به تک تک ذرات وجودتان دارند.

داستان فیلم از این قرار است که مایک مایرز پس از 40 سال که لاری از چنگ‌هایش فرار کرده، به سراغ او رفته است تا کار نیمه تمامش را کامل کند ولی این بار یک شکار جوان‌تر، نوه لاری، نیز هدف او است.

شما می‌توانید این پوستر را از فیلم هالووین در زیر تماشا کنید:

پوستری از فیلم هالووین منتشر شد

در این فیلم «جیمی لی کورتیس» (Jamie Lee Curtis) دوباره در نقش لاری حضور خواهد داشت و «نیک کسل» (Nick Castle) برای بازی در نقش مایک مایرز بازگشته است. این فیلم دنباله مستقیم نسخه اول و دوم Halloween است و دیگر نسخه‌های این مجموعه را نادیده گرفته است. در این فیلم شاهد اشارت زیادی به قسمت‌های اولیه این مجموعه دارد. همچنین قابل ذکر است که «جان کارپنتر» (John Carpenter) هم به عنوان تهیه‌کننده در این فیلم حضور خواهند داشت.

همان‌طور که در ابتدا هم گفته شد، فیلم Halloween که در سال 1978 اکران شد، از نظر بسیاری از کارشناسان، پدر سبک اسلشر مدرن در ژانر ترسناک است و درواقع فیلم‌هایی مانند Friday The 13th و A Nightmare On Elm St موجودیت خود را مدیون Halloween هستند.

منبع :Comicbook

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید