امروز : چهارشنبه, 03 بهمن 1397
امکان دانلود دیتای بازی خدای جنگ برای خریداران نسخه دیجیتالی فراهم شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   313

در حالی که چیزی به عرضه یکی از مورد انتظارترین عناوین نسل هشتم بازی‌های ویدئویی، یعنی بازی خدای جنگ نمانده است، ناشر این بازی به منظور تامین تدارکات، امکان دانلود بازی و دریافت فایل‌های آن را به طور رسمی آغاز کرده است.

چیزی در حدود دو روز دیگر به دیدار دوباره کریتوس دوست‌داشتنی زمان باقی مانده است و مطمئنا این دو روز برای طرفداران به اندازه دو سال طول خواهد کشید. ولی بالاخره قرار است که پس از چند سال دوری، دوباره چشممان به جمال نسخه جدیدی از بازی خدای جنگ منور شود. حال با خبر شدیم که مطابق انتظارات ناشر این بازی امکانات دانلود و دریافت فایل‌های بازی که عموما دو تا سه روز قبل از انتشار رسمی بازی در دسترس قرار می‌گیرند را فراهم کرده است.

پدیده دانلود پیش از عرضه که عمدتا برای کسانی که بازی را به صورت دیجیتالی خریداری کرده‌اند مهیا شده است، سرویسی است که ناشران برای صرفه جویی در زمان و امکان تجربه کردن بازی در روز اول انتشار بازی را برای خریداران نسخه دیجیتالی فراهم می‌کند. این پدیده در زمان نسل هشتم بازی‌های ویدئویی به اوج خود رسید و حال می‌بینیم که تمام ناشران اقدام به انجام این کار می‌کنند و فایل‌های بازی را در دسترس عموم قرار می‌دهند که بازی خدای جنگ نیز از این قاعده مستثنی نیست.

بر اساس اطلاعات و اخبار منتشر شده از سوی استودیو سانتامونیکا، خریداران نسخه دیجیتالی بازی خدای جنگ می‌توانند از امروز یعنی هجدهم آپریل که البته به منطقه زمانی نیز بستگی دارد، اقدام به دریافت بازی کنند و منتظر دیدار دوباره با کریتوس و پسرش شوند.

منبع :Gamingbolt

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید