امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
نسخه دوم پیام رسان گوگل Allo در راه است
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   228

تقریبا یک ماه از زمانی که گوگل پیام‌رسان خود با نام Allo را روانه بازار کرد، می‌گذرد. گرچه گوگل به دلیل داشتن تعداد زیادی اپلیکیشن پیام‌رسان مورد انتقاد بوده، اما بنظر میرسد که استقبال از Allo چندان بد نباشد. این پیام‌رسان در حال حاضر بین ۵ تا ۱۰ میلیون کاربر دارد و نظرات در مورد آن غالبا مثبت است.

مهمترین جنبه این اپلیکیشن، وجود دستیار شخصی گوگل Assistant است. گرچه هنوز دستیار شخصی برای بسیاری قابل هضم نیست، اما شاید همین مورد بتواند Allo را به رقیبی قدر در بازار تبدیل کرده و تهدیدی جدی برای دیگر پیام‌رسان‌ها باشد.

علاوه بر اینها، بنظر می‌رسد که اولین آپدیت اساسی برای گوگل Allo در راه باشد. بر اساس پستی که در گوگل پلاس توسط درک راس (تست کننده نسخه جدید Allo) نوشته شده، نسخه جدید Allo 2.0 دارای یک صفحه اسپلش، پشتیبانی از چت‌های مونوکروم و رفع اشکلات و بهبودهایی زیادی است. صفحه اسپلش (صفحه‌ای که زمان بازشدن اپلیکیشن نشان داده می‌شود) می‌تواند این اپلیکیشن را جذاب‌تر کند، چون در حال حاضر تنها یک صفحه سفید نشان داده می‌شود. چت‌های مونوکروم هم که فقط با رنگ‌های سیاه و سفید انجام می‌شوند.

متاسفانه این آپدیت قابلیت پشتیبانی از چند دستگاه و اس‌ام‌اس را ندارد، ولی این ویژگی‌ها در نسخه‌های بعدی افزوده می‌شوند. هنوز مشخص نیست که این آپدیت چه زمانی عرضه می‌شود، اما نباید زمان زیادی تا عرضه آن باقی مانده باشد.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید