امروز : شنبه, 29 دی 1397
صفحه Microsoft Account با زبان طراحی فلوئنت به روز شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 تکنولوژی  |     |   68

مایکروسافت در حال به‌روزرسانی طراحی داشبورد مدیریت حساب‌های کاربری مبتنی بر وب (Microsoft Account) است. ردموندی‌ها پیش‌تر نیز طرح‌هایی مفهومی از نسخه‌ی به‌روزشده‌ی این صفحه به نمایش گذاشته بودند؛ اما سرانجام نسخه‌ی نهایی صفحه‌ی به‌روزشده را در دسترس تمامی کاربران خود قرار داده‌اند.

صفحه Microsoft Account با زبان طراحی فلوئنت به روز شد

اکنون نسخه‌ی به‌روزشده‌ی داشبورد حساب‌های کاربری مایکروسافت، هدر بزرگی دارد که در آن تمام اطلاعات مهم کاربر، مانند تعداد دستگاه‌ها یا میزان امتیازات (Micrsoft Reward) او به نمایش درمی‌آیند. اطلاعات دیگر کاربر در یک رابط شبکه‌ای در اختیار او قرار می‌گیرد، در این بخش کاربر می‌تواند به تنظیمات قسمت‌‌های مختلف حساب کاربری خود، نظیر مایکروسافت فمیلی، اشتراک‌ها، دستگاه‌ها یا حریم خصوصی دسترسی داشته باشد.

به نظر می‌رسد که مایکروسافت به‌تدریج در حال انتشار نسخه‌ی به‌روزشده‌ی صفحه‌ی مدیریت حساب‌های کاربری است؛ چرا که برخی از کاربران کماکان به این نسخه دسترسی ندارند. در هر صورت، ظاهر نسخه‌ی جدید این صفحه بسیار جذاب‌تر از نسخه‌ی پیشین است و احتمالا به‌زودی تمام کاربران به آن دسترسی خواهند داشت. شما می‌توانید در صورت داشتن حساب کاربری مایکروسافت، با مراجعه به آدرس https://account.microsoft.com و لاگین شدن در آن، ظاهر جدید این صفحه را تجربه کنید.

بیشتر بخوانید:

افزایش ۱۰ برابری سرعت هوش مصنوعی بینگ با فناوری برین ویو مایکروسافت
اپل، مایکروسافت یا زیراکس پارک: رابط گرافیکی کاربر را چه کسی توسعه داد؟
آمازون با هزینه ۲۳ میلیاردی رتبه اول تحقیق و توسعه را به خود اختصاص داد
نسخه اولیه از مدیریت فایل مایکروسافت به صورت متن باز منتشر شد
نخستین موج وب‌ اپلیکیشن‌های پیشرو وارد استور ویندوز 10 شد

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید