امروز : پنجشنبه, 22 آذر 1397
بازی های Shenmue 1 و Shenmue 2 برای کنسول های نسل هشتمی و پی سی تایید شدند
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   144

ساعاتی قبل انتشار بازی Shenmue 1 و Shenmue 2 برای کنسول‌های نسل هشتمی و پی‌سی تایید شد که احتمالا خبر خوشحال کننده‌ای برای طرفداران مجموعه به حساب می‌آید. عناوین مورد نظر به صورت HD و با وضوح بهتری میزبان پلتفرم‌های نسل حاضر خواهند بود.

خبر خوی برای طرفداران بازی Shenmue داریم. علاقه‌مندان از هم‌اکنون باید بدانند که بازی Shenmue 1 و Shenmue 2 در اواخر سال جاری برای سه پلتفرم پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی‌سی عرضه خواهد شد. انتشار این بازی در سرتاسر جهان به صورت همزمان رخ خواهد داد، اما خبری از نسخه ایکس باکس وان در ژاپن نخواهد بود زیرا آن طور که به نظر می‌رسد این بازی بر روی پلتفرم ایکس باکس چندان طرفداری در ژاپن ندارد. بازی Shenmue 1 و Shenmue 2 قرار است با وضوح تصویر بهتری به میزبانی پلتفرم‌های نسل هشتمی بیاید.

برای آن‌هایی که نمی‌دانند Shenmue یک بازی در سبک اکشن ماجراجویی و نقش آفرینی است که طرفداران بی‌شماری در سرتاسر جهان دارد. همچنین طرفداران می‌توانند انتظار انتشار بازی Shenmue 3 در اواخر سال 2018 را داشته باشند. بازی Shenmue 3 قرار است برای دو پلتفرم پلی استیشن 4 و پی‌سی عرضه شود و همچنان خبری از نسخه ایکس باکس وان نیست. نسخه سوم این مجموعه اولین بار در جریان کنفرانس E3 2015 معرفی شد و هزینه تولید آن نیز از طریق کیک استارتر تامین گردید. باد دید که آیا این بازی می‌تواند انتظارات طرفداران برآورده سازد یا خیر. شما نیز نظراتتان را در این رابطه با به اشتراک بگذارید.

منبع :comicbook

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید