امروز : چهارشنبه, 01 اسفند 1397
خودروهای دامای توسط شرکت یاران خودرو اروند وارد بازار می شوند قیمت احتمالی
3/00 امتیاز از 1 رای
 خودرو  |     |   220

خودروهای دامای ایکس 5 (Domy X5) و دامای ایکس 7 (Domy X7) به زودی توسط شرکت یاران خودرو اروند وارد بازار ایران می‌شود. در ادامه با مشخصات و قیمت احتمالی این خودروهای چینی آشنا خواهیم شد.

شرکت یاران خودرو اروند به عنوان نماینده رسمی برند Domy در ایران معرفی شد و مجوز واردات خودروهای این شرکت چینی را دریافت کرد. قرار است در آینده نزدیک پیش فروش خودروهای دامای در ایران آغاز شود و به همین بهانه قصد داریم مشخصات و قیمت احتمالی دو مدل X5 و X7 را بررسی کنیم.

همچنین بخوانید:

خودروهای چینی دامای در ایران رونمایی شدند + مشخصات و قیمت حدودی

مشخصات و قیمت حدودی خودروهای دامای

دامای یا دومای، یک خودروساز چینی با مشارکت زوتی است که مدت زیادی از فعالیت آن نمی‌گذرد. خودروهای این برند در اواخر سال گذشته به صورت رسمی در ایران معرفی شدند و قرار است دو مدل ایکس 5 و ایکس 7 در ابتدای کار در بازار کشورمان عرضه شوند. دامای ایکس 5 یک کراس اوور کوچک شهری است. این خودروی تک دیفرانسیل به پیشرانه 1.5 لیتری توربو با قدرت 147 اسب بخار و گشتاور 195 نیوتن‌متر مجهز شده و امکانات رفاهی مناسبی نیز دارد. قیمت این کراس اوور چینی در حدود 120 تا 140 میلیون تومان تخمین زده می‌شود.

خودروهای دامای توسط شرکت یاران خودرو اروند وارد بازار می شوند قیمت احتمالی

دامای ایکس 7 نیز کراس اوور بزرگ‌تری نسبت به ایکس 5 است و به پیشرانه 2 لیتری توربو با قدرت 174 اسب بخار و گشتاور 245 نیوتن‌متر در کنار گیربکس 6 سرعته اتوماتیک مجهز شده است. پیش‌بینی می‌شود این خودرو نیز با قیمت حدود 200 میلیون تومان روانه بازار کشورمان شود و این شکل قیمت‌گذاری، کار را برای این خودروهای تازه‌وارد سخت خواهد کرد.

تهیه شده توسط

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید