امروز : چهارشنبه, 21 آذر 1397
لیست پرفروش ترین بازی های بریتانیا در هفته گذشته منتشر شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   184

لیست پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا در هفته گذشته منتشر شده است و از آنجایی که عنوان جدید در این هفته منتشر نشد، تغییرات زیادی را در آن مشاهده نمی‌کنیم و بازهم بازی Far Cry 5 در ادامه روند بسیار خوبش در صدر جدول قرار دارد.

دو رتبه بعدی جدول نیز بدون تغییر باقی مانده است و دقیقا مثل هفته گذشته بازی FIFA 18 در جایگاه دوم و بازی Sea of Thieves در جایگاه سوم جدول پرفروش‌ترین بازی‌های بریتانیا قرار گرفته‌اند. در کنار Sea of Thieves دو بازی انحصاری دیگر برای ایکس‌باکس وان نیز عملکرد بسیار خوبی داشته‌اند و چر پنج بازی پرفروش قرار گرفته‌اند. رتبه چهارم جدول برای هفته گذشته به بازی Forza Motorsport 7 تعلق داشته و رتبه پنجم نیز برای عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds بود که یک انحصاری کنسولی برای ایکس‌باکس وان محسوب می‌شوند.

همچنین تخفیف خوب بازی Star War Battlefront II باعث شد که فروشش افزایش یابد ولی با این وجود نتوانست خودش را به لیست ده بازی پرفروش برساند و در جایگاه شانزدهم قرار گرفته است. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy نیز نسبت به هفته قبل فروش بیشتری داشته و رتبه دهم را در اختیار دارد و در کنار Mario Kart 8 Deluxe و Super Mario Odyssey سه نماینده انحصاری نینتندو سوئیچ در جدول هستند. البته باید به این نیز اشاره کنیم که بازهم مثل همیشه شاهد حضور Grand Theft Auto V در لیست هستیم.

  1. Far Cry 5
  2. FIFA 18
  3. Sea of Thieves
  4. Forza Motorsport 7
  5. PlayerUnknown’s Battlegrounds
  6. Call of Duty: WWII
  7. Mario Kart 8 Deluxe
  8. Grand Theft Auto V
  9. Super Mario Odyssey
  10. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید