امروز : ﺳﻪشنبه, 01 آبان 1397
واکنش فیل اسپنسر نسبت به معرفی کنسول سویچ شرکت نینتندو
3/50 امتیاز از 12 رای
 گجت  |     |   225

آقای فیل اسپنسر (Phil Spencer)، رییس بخش ایکس باکس مایکروسافت، درمورد کنسول سویچ گفت که آن‌ها (نینتندو) همیشه مرا شگفت زده کرده‌اند. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

بعد از معرفی کنسول سویچ شرکت نینتندو، آقای فیل اسپنسر نظر خودش را در رابطه با آن در شبکه توییتر به اشتراک گذاشت. او در جواب به یکی از طرفداران که نظر او را در رابطه با کنسول تازه معرفی شده شرکت نینتندو جویا شده بود گفت که همیشه از قابلیت نینتندو در خلق یک دیدگاه جدید و ساخت محصولی که آن دیدگاه را برای مخاطبان ملموس کند، شگفت زده شده است.

آقای اسپنسر همیشه از جنگ کنسولی به عنوان یک مصیبت بزرگ یاد می‌کند و هیچ وقت از تحسین رقبایش (حتی سونی و پلی استیشن 4) دست برنداشته است. او قبلا هم رابطه خود را با نینتندو یک همکاری عالی می‌دانست و اعلام کرده بود که چنین روابطی برای پیشرفت این صنعت بسیار مفید و به نفع بازیکنان خواهد بود.

سویچ نام اصلی و قطعی کنسول جدید شرکت نینتندو بوده که برای مدت نسبتا طولانی ان ایکس لقب گرفته بود. همانطور که شایعه‌ها اشاره می‌کردند، این کنسول یک کنسول دوگانه دستی/ خانگی بوده که به بازیکنان اجازه می‌دهد هر کجا که دوست داشتند، از آن استفاده کرده و به انجام بازی با آن بپردازند. کنترلرهای جدا شونده‌ای برای این کنسول طراحی شده‌اند که می‌توانید آن‌ها را به صورت جداگانه نیز استفاده کنید. همچنین داک نگه دارنده‌ای نیز برای این کنسول ساخته شده است که با قرار گرفتن دستگاه روی آن، می‌توانید آن را به تلویزیون وصل کرده و به عنوان یک کنسول خانگی از آن استفاده کنید.

هنوز قیمت این کنسول اعلام نشده است، اما می‌دانیم که در ماه مارس سال آینده میلادی به بازار عرضه خواهد شد.

نظرات خود در رابطه با واکنش آقای فیل اسپنسر نسبت به کنسول سویچ شرکت نینتندو را با ما در میان بگذارید.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید