امروز : چهارشنبه, 03 بهمن 1397
قسمت های چهارم و پنجم بازی Life Is Strange هم اکنون برای iOS در دسترس است
3/50 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   60

بازی Life Is Strange یکی از موفق‌ترین عناوین اپیزودیک و داستان‌‌محور چند سال اخیر بوده که به لطف پشتیبانی خوب سازندگانش تا به حال برای پلتفرم‌های مختلفی عرضه شده است. قسمت چهارم و پنجم بازی Life Is Strange هم‌اکنون برای پلتفرم iOS نیز در دسترس قرار دارد.

همگی بازی Life Is Strange را به خاطر می‌آورید. در عصری که استودیوهایی نظیر تل تیل مشغول تکرار فرمول‌های موفق اما قدیمی خود بودند، سازندگان بازی Life Is Strange با کمی چاشنی خلاقیت دست به تولید یکی از ماندگارترین عناوین نسل حاضر زدند. این بازی روایتگر سرانجام زندگی دختر نوجوانی است که از قضا قابلیت کنترل زمان را در اختیار دارد. با همین تکنیک ساده فضای سرگرم کننده‌ای بر طبیعت بازی حاکم شده و به همین منظور باید بگوییم که میزان فروش Life Is Strange از مرز دو میلیون نسخه عبور کرده است. موفقیت چشم گیر این بازی و استقبال غیر قابل پیش بینی طرفداران باعث شد که سازندگان به فکر پورت کردن بازی بر روی پلتفرم‌های همراه بیفتند. در نتیجه آن‌ها بخش‌های بزرگی از بازی Life Is Strange را به پلتفرم iOS آوردند.

تا به حال شاهد عرضه سه اپیزود ابتدایی بازی Life Is Strange بر روی پلتفرم iOS بوده‌ایم و حالا استودیوی Dontnod این فرصت را پیدا کرده تا قسمت چهارم و پنجم آن را هم به انتشار برساند. به این ترتیب طرفداران هم اکنون می‌توانند قسمت چهارم و پنجم بازی Life Is Strange را بر روی پلتفرم همراه iOS تجربه کرده و لحظات بیاد ماندنی و دلنشینی را با شخصیت‌های این بازی رقم بزنند. شایان به ذکر است که استودیوی سازنده بازی Life Is Strange در حال حاضر بر روی عنوان Vampyr کار می‌کند که قرار است در تاریخ پنجم ژوئن، مصادف با پانزدهم خرداد سال جاری برای سه پلتفرم پی‌سی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه شود. شما نیز می‌توانید نظراتتان را در این رابطه با به اشتراک بگذارید.

منبع :gamingbolt

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید