امروز : چهارشنبه, 21 آذر 1397
سازنده سریال Prison Break از حضور شخصیت ماهون در فصل ششم خبر داد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   125

برای دستگیر شدن دوباره «ویلیام فیکنر» (William Fichtner) آماده باشید اکنون که «پائول شیورینگ» (Paul T. Scheuring) از حضور دوباره «الکساندر ماهون» (Alexander Mahone) در فصل ششم سریال Prison Break خبر داده است.

سریال «فرار از زندان» (Prison Break) از کانال فاکس در سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ پخش می شد و توانست مخاطبان زیادی را در سرتاسر دنیا از جمله کشور خودمان پیدا کند. سال گذشته این سریال پس از هشت سال بازگشت و به تازگی خبر رسمی پخش فصل ششم این سریال نیز منتشر شد.

در توییتر شیورینگ اعلام کرد که نوشتن قسمت افتتاحیه فصل ششم را به پایان رسانده اما این خبر برای کسانی که دوست دارند اسکافیلد و «لینکلن باروز» (Lincoln Burrows) را دوباره ببینند، کافی نیست. هنگامی که یکی از هواداران سریال Prison Break از حضور دوباره ماهون پرسید، شیورینگ در جوابش این‌گونه گفت:

در حالی که نبود ماهون در فصل پنجم برای بسیاری یک علامت سوال بزرگ بود، شیورینگ بر این باور بود که لزومی نداشت همه بازیگران به صحنه بازگردند اما گویا او برای فصل جدید سریال Prison Break برنامه تازه‌ای دارد.

فاکنر که قبلا برای حضورش در فیلم‌هایی چون «شوالیه تاریکی» (The Dark Knight) و «تبعیض» (Elysium) و سریال‌های تلویزیونی مثل «تهاجم» (Invasion) و «امپراطوری» (Empire) شناخته می‌شد اکنون برای بازی‌اش در سریال Prison Break در نقش ماهون شناخته می‌شود. شخصیت الکساندر ماهون به عنوان مامور پرونده‌ی فراری‌های فاکس‌ریور واقعا جذاب است. او یک شخصیت یک‌بعدی نیست و علی‌رغم هوش بالایش در گذشته خطاهایی داشته؛ مانند به قتل‌رساندن یکی از کسانی که او مامور پرونده‌اش بوده و همین موضوع باعث بروز برخی اختلالات در او شده است.

این که ماهون قرار است چطور به داستان اضافه شود مشخص نیست اما چیزی که در حال حاضر به طور قطع می‌توان از آن مطمئن بود این است که شیورینگ دقیقا می‌داند که می‌خواهد فصل ششم سریال Prison Break را به کجا ببرد.

منبع :Screenrant

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید