امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
اپلیکیشن Battlefield companion هم اکنون در دسترس است
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   550

اگر از علاقه مندان به بازی‌های تیراندازی اول شخص باشید مسلما بی صبرانه منتظر تجربه عنوان تحسین شده Battlefield 1 خواهید بود. امروز استودیو DICE دست به کار شده و اپلیکیشن Battlefield companion را منتشر کرد و می‌توانید با دانلود آن تا هنگام انتشار بازی سرگرم باشید. با گیم‌شات در ادامه مطلب همراه شوید.

استودیو DICE پیش از این اعلام کرده بود که یک اپلیکیشن companion جدید برای Battlefield در حال ساخت است. این اپلیکیشن پس از تعطیلی و واگذاری نام تجاری Battlelog قرار است تغییرات فراوانی را در رابط کاربری خود ببیند.

حال پس از گذشت چند ماه امروز اپلیکیشن Battlefield companion برای اندورید، iOS و ویندوز 10 موبایل منتشر شده است. با استفاده از اپلیکیشن Battlefield companion می‌توانید از تمامی اخبار مربوط به بازی Battlefield 1 و البته Battlefield 4 مطلع شوید.

این اپلیکیشن جدید ویژگی‌هایی بیشتر از تغییرات و اصلاحات ظاهری را در خود دیده و همراه با دو ویژگی کلیدی منتشر شده است. اول اینکه بخش جدید اپلیکیشن با نام Career شامل اطلاعات حساب کاربری شما برای هر دو بازی مذکور خواهد بود و همچنین در این بخش می‌توانید وضعیت شخصی، جوایز و دستاوردهای خود را مشاهده کنید و حتی از اعمال دیگر دوستان خود نیز آگاه شوید.

دومین ویژگی هم به مربوط به صفحه شخصی سازی است که تمامی سلاح‌ها و گجت‌های دو بازی را به نمایش می‌گذارد. در این بخش همچنین می‌توانید تجهیزات خود را برای استفاده داخل بازی شخصی سازی کنید و البته علامت (emblem) مخصوص خود را به طور مستقیم داخل اپلیکیشن Battlefield companion ساخته یا شخصی سازی کنید. در ادامه می‌توانید این برنامه را با حجمی کمتر از 60 مگابایت دانلود کنید:

  • دانلود از Google Play
  • دانلود از iTunes

در پایان شایان به ذکر است محتوای Battlelog و وبسایت آن همچنان از طریق این اپلیکیشن در دسترس کاربران می‌باشد.

Battlefield 1 در تاریخ 30 مهر ماه برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید