امروز : یکشنبه, 25 آذر 1397
برندگان اسکار 2018 اعلام شدند پوشش زنده
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   203

تنها چند ساعت دیگر به آغاز بزرگ‌ترین رویداد سینمایی سال که ما آن را با نام اسکار می‌شناسیم باقی مانده است. با پوشش زنده و اعلام برندگان اسکار 2018 در ادامه همراه ما باشید.

سینما را به عنوان یکی از هفت هنر رسمی جهان می‌شناسیم. معجونی جادویی از تصویر و صدا که می‌تواند تجربه‌ای مثال‌زدنی را برای مخاطب خاص و عام فراهم کند. با به پایان رسیدن سال 2017 و اکران صدها فیلم و انیمیشن در طول این سیصد و شصت و پنج روز، طبق رسم همیشگی حالا زمان آن رسیده تا بهترین‌ها در کنار یکدیگر قرار بگیرند. تا ساعاتی دیگر شاهد اعلام برندگان اسکار 2018 خواهیم بود. جایی که کارنامه سینما در سال اخیر مرور شده و بر اساس دیدگاه بخشی از بهترین داوران حوزه، برترین‌ها گزینش خواهند شد. اتفاق هیجان انگیزی که قطعا هر مخاطب سینمادوستی را به پای نمایشگر می‌کشاند. به همین بهانه ما فرصت را غنیمت شمرده‌ایم تا در طول چند ساعت آینده با پوشش زنده و لحظه‌ای اسکار 2018 همراه شما باشیم. شمایی که یقین داریم مانند اعضای تحریریه برای سرانجام هنری سال 2017 سر از پا نمی‌شناسید. پس با اعلام برندگان اسکار 2018 همراه ما باشید تا در سریع‌ترین زمان ممکن نتایج این رویداد مهم را به سمع و بصرتان برسانیم.

در لیست کاندیدهای بهترین فیلم 2017، ما امسال Three Billboards Outside Ebbing, Missouri به کارگردانی «مارتین مک‌دونا» را داشتیم. «لوکا گوادانینو» با فیلم Call Me by Your Name و «گیرمو دل‌تورو» با فانتزی The Shape of Water به لیست برترین‌ها راه یافتند. فیلم The Post و Phantom Thread هم به ترتیب با کارگردانی «استیون اسپیلبرگ» و «پل توماس اندرسن» مدعی اسکار برترین فیلم سال هستند. آن سوی ماجرا اولین تجربه کارگردانی «گرتا گرویک» که فیلمی به اسم Lady Bird است نیز موفق به کسب سهمیه‌ای در لیست کاندیدهای برترین فیلم سال شد. Get Out و Darkest Hour نیز به ترتیب با کارگردانی کارگردانی «جوردن پیل» و «جو رایت» از دیگر مدعیان اسکار بهترین فیلم سال هستند. آخرین کاندید بهترین فیلم سال هم Dunkirk کریستوفر نولان است. شما می‌توانید در ادامه لیست کامل کاندیدهای این همایش را پیش از اعلام برندگان اسکار 2018 مشاهده نمایید:

توجه: با اعلام برندگان اسکار 2018 این پست بروزرسانی می‌شود.

بهترین فیلم سال:

Call Me By Your Name

Darkest Hour

Dunkirk

Get Out

Lady Bird

Phantom Thread

The Post

The Shape Of Water

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین کارگردان:

گیرمو دل تورو ⁣ برای فیلم The Shape Of Water

کریستوفر نولان ⁣برای فیلم Dunkirk

گرتا گرویگ ⁣برای فیلم Lady Bird

⁣جردن پیل برای فیلم Get Out

پل توماس اندرسون برای فیلم Phantom Thread

بهترین بازیگر نقش اول زن:

فرانسس مک‌دورمند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird

سالی هاوکینز برای فیلم The Shape Of Water

مریل استریپ برای فیلم The Post

مارگو رابی برای فیلم I, Tonya

بهترین بازیگر نقش اول مرد:

گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour

دنیل دی لوئیس برای فیلم Phantom Thread

تیموتی شَلِمی برای فیلم Call Me by Your Name

دنیل کالویا برای فیلم Get Out

دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq.

بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی:

امیلی وی گوردون و کامیل نانجیانی برای فیلم The Big Sick

جردن پیل برای فیلم Get Out

گرتا گروینگ برای فیلم Lady Bird

گیلرمو دل تورو و ونسا تایلر برای فیلم The Shape of Water; بر اساس داستانی از گیلرمو دل تورو

مارتین مک دوناگ برای فیلم Three Billboards outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلمنامه اقتباسی:

جیمز ایوری برای فیلم Call Me by Your Name

اسکات نوستدتر و مایکل اچ وبر برای فیلم The Disaster Artist

اسکات فرانک ،جیمز من گلد و مایکل گرین برای فیلم Logan؛ بر اساس داستانی از جیمز من گلد

آرون سورکین برای فیلم Molly’s Game

ویرجیل ویلیامز و دی ریز برای فیلم Mudbound

بهترین انیمیشن بلند:

The Boss Baby

The Breadwinner

Coco

Ferdinand

Loving Vincent

بهترین ترانه:

Mudbound

Call Me By Your Name

Coco

Marshall

The Greatest Showman

بهترین مستند بلند:

Abacus

Faces Places

Icarus

Last Men In Aleppo

Strong Island

بهترین مستند کوتاه:

Edith & Eddie

Heavne Is A Traffic Jam

(Heroin(e

بهترین فیلم خارجی زبان:

On Body & Soul از مجارستان

Loveless از روسیه

The Square از سوئد

A Fantastic Woman از شیلی

The Insult از لبنان

بهترین بازیگر مکمل مرد:

ویلم دفو برای فیلم The Florida Project

سم راکوِل برای فیلم Three Billboards outside Ebbing, Missouri

ریچارد جنکینکز برای فیلم The Shape of Water

کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World

وودی هرلسون برای فیلم Three Billboards outside Ebbing, Missouri

بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

لوری میت‌کالف برای فیلم Lady Bird

الیسون جنی برای فیلم I, Tonya

مری جی بلایژ برای فیلم Mudbound

اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

لزلی منویل برای فیلم Phantom Thread

بهترین طراحی صحنه:

Beauty and the Beast

Blade Runner 2049

Darkest Hour

Dunkirk

The Shape Of Water

بهترین فیلم برداری:

Blade Runner 2049

Darkest Hour

Dunkirk

Mudbound

The Shape Of Water

بهترین طراحی لباس:

Beauty & The Beast

Darkest Hour

Phantom Thread

The Shape Of Water

Victoria & Abdul

بهترین صداگذاری:

Baby Driver

Blade Runner 2049

Dunkirk

The Shape Of Water

Star Wars: The Last Jedi

بهترین میکس صدا:

Baby Driver

Blade Runner 2049

Dunkirk

The Shape Of Water

Star Wars: The Last Jedi

بهترین انیمیشن کوتاه:

Dear Basketball

Garden Party

Lou

Negative Space

Revolting Rhymes

بهترین فیلم کوتاه:

DeKalk Elementary

The 11 O’Clock

My Nephew Emmett

Silent Child

Watu Wote

بهترین موسیقی متن:

Dunkirk

Phantom Thread

The Shape Of Water

Star Wars: The Last Jedi

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین جلوه‌های ویژه:

Blade Runner 2049

Guardians Of The Galaxy 2

Kong: Skull Island

Star Wars: The Last Jedi

War For The Planet Of The Apes

بهترین تدوین:

Baby Driver

Dunkirk

I, Tonya

The Shape Of Water

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین گریم و چهره پردازی:

Darkest Hour

Victoria & Abdul

Wonder

شما نیز می‌توانید می‌توانید نتایج برندگان اسکار 2018 را از طریق همین مطلب پیگیری کنید. نظرات و پیشنهاد خود را با ما به اشتراک بگذارید.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید