امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
سامسونگ ویژگی های گلکسی نوت ۷ را برای گلکسی S7 عرضه می کند
4/06 امتیاز از 20 رای
 نرم افزار  |     |   193

با پایان تراژدی گلکسی نوت ۷، سامسونگ تصمیم گرفته تا برای جبران ضررهای مادی و کاهش اعتبار برند خود، بر روی فروش بیشتر گلکسی S7 متمرکز شود و تا معرفی پرچم‌دار بعدی خود، فعلا با S7 به جنگ مشکلاتش برود.

بر اساس آن چه برخی از کاربران گزارش کرده‌اند، این شرکت کره‌ای بروزرسانی‌های جدیدی را برای گلکسی S7 و S7 Edge ارائه داده که تعدادی از ویژگی‌های گلکسی نوت ۷ را به این دو گوشی آورده است.

برای مثال یکی از این ویژگی‌ها مربوط به صفحه نمایش همیشه روشن است که نسبت به قبل بهبود یافته و امکان شخصی سازی بیشتری را به کاربر می‌دهد. البته مشخص است که برخی ویژگی‌های گلکسی نوت ۷ که مختص به قلم آن یعنی S Pen بود را نمی‌توان برای پرچم‌داران امسال سری S عرضه کرد.

مشخص نیست که سامسونگ پیش از ماجراهایی که برای گلکسی نوت ۷ پیش آمد قصد ارائه این بروزرسانی‌ها را داشته یا برای محبوب‌تر کردن گلکسی S7 و S7 Edge و جلوگیری از فراموش شدن ویژگی‌های نرم افزاری نوت ۷ این کار را کرده، اما هر دلیلی که داشته باشد، اتفاق خوبی بوده و برای کابران مفید است.

همان طور که گفتیم سامسونگ فعلا قصد دارد تا با گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge مشکلات پیش آمده را تا حدی برطرف کند، اما این تمام تلاش کره‌ای‌ها نخواهد بود. در اسفند سال جاری و طبق روال هر ساله سامسونگ پرچم‌دار جدید این شرکت، گلکسی S8 معرفی می‌شود که قرار است افتضاح گلکسی نوت ۷ را جبران کند.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید