امروز : جمعه, 27 مرداد 1396
لیست 10 بازی پرفروش این هفته بریتانیا ؛ FIFA 17 همچنان می درخشد
3/50 امتیاز از 12 رای
 لپ تاپ  |     |   157

بله، بازی FIFA 17 برای سومین هفته متوالی توانست در جایگاه نخست جدول پرفروش‌ترین بازی‌های منطقه بریتانیا قرار بگیرد. در فصل جدید انتشار بازی‌های قدرتمندی قرار داریم که مداوم گوی پیروزی را از سایر رقیبان می‌ربایند؛ در جدول این هفته، شش بازی جدید الورود داریم که توانسته‌اند رتبه‌های خوبی را کسب کنند. جهت دریافت جزئیات بیشتر با گیم‌شات در ادامه مطلب همراه باشید.

در هفته گذشته بازی Gears Of War 4 به‌صورت رسمی منتشر گردید اما همانطور که انتظار می‌رفت، بریتانیایی‌ها آرمان‌های خود را نشکستند و باری دیگر وفاداری خود را به هفدهمین شماره از سری بازی FIFA نشان دادند. باتوجه به این جدول می‌توان دریافت که کمپانی مایکروسافت و استودیو «کوالیشن» (The Coalition) ناشر و سازنده بازی Gears Of War 4 علی رغم فروش بالا، موفق به شکست بازی FIFA 17 نشدند و در نهایت جدیدترین شماره Gears Of War بعد از این عنوان در جایگاه دوم قرار گرفت. در ادامه جالب است بدانید که بازی Mafia 2 در دومین هفته از زمان عرضه، نتوانست حریف Gears Of War 4 شود و ضمن تقدیم جایگاه خود با یک پله سقوط در رتبه سوم جای گرفت. بازی WWE 2K17 نیز که در هفته اول عرضه قرار دارد، جایگاه چهارم را کسب کرد.

در ادامه نسخه پلی استیشن 4 بازی Rise of the Tomb Raider: 20 Year Edition که عنوانی ساخته شده توسط استودیو «کریستال داینامیک» (Crystal Dynamics) بوده و از سبکی ماجراجویی و اکشن بهره می‌برد، رتبه پنجم را به خود اختصاص داد؛ بازی Forza Horizon 3 در سومین هفته از عرضه در جایگاه ششم قرار گرفته است.

در جدول پرفروش‌ترین بازی‌های این هفته بریتانیا، عناوین ساخته شده برای هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر نیز مالک حق آب و گل هستند و شاهد حضور دو بازی از این پلتفرم جدید هستیم. بازی PlayStation VR Worlds در جایگاه هفتم پرفروش‌ترین‌ها قرار گرفته و سپس بعد از آن بازی Skylanders Imaginators ساخته شده توسط استودیو «اکتیویژن» (Activision) در جایگاه هشتم جای خوش کرده است؛ در انتها دو بازی Until Dawn: Rush of Blood (ویژه هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر) و Rocket League به ترتیب جایگاه نهم و دهم را تشکیل داده‌اند.

لازم به‌ذکر بوده که آمار و ارقام به‌دست آمده تنها به نسخه‌های فیزیکی خریداری شده از فروشگاه‌ها تعلق داشته و نسخ دیجیتالی مورد شمارش قرار نگرفته‌اند. شما کاربران گیم‌شات در زیر می‌توانید شاهد لیست 10 بازی پرفروش این هفته بریتانیا باشید.

10 بازی پرفروش این هفته بریتانیا

  1. بازی FIFA 17
  2. بازی Gears of War 4
  3. بازی Mafia 3
  4. بازی WWE 2K17
  5. بازی Rise of the Tomb Raider: 20 Year Edition
  6. بازی Forza Horizon 3
  7. بازی PlayStation VR Worlds
  8. بازی Skylanders Imaginators
  9. بازی Until Dawn: Rush of Blood
  10. بازی Rocket League
نظر شما در مورد بازی FIFA 17 چیست؟ دیدگاه خود را با گیم‌شات در میان بگذارید.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید