امروز : چهارشنبه, 01 اسفند 1397
اندروید اوریو برای گلکسی اس 8 در سایر کشورها هم منتشر شد
3/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   152

سامسونگ آپدیت اندروید اوریو برای گلکسی اس 8 (Samsung Galaxy S8) و گلکسی اس 8 پلاس (+Samsung Galaxy S8) را برای کاربران سایر کشورها عرضه کرد.

هفته گذشته و بعد از اتمام آزمایش نسخه بتا، اندروید اوریو برای گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس به صورت رسمی در آلمان ارائه شد. پس از چند روز، به نظر می‌رسد حالا این به‌روزرسانی جدید در اختیار کاربران کشورهای دیگری همچون بلژیک، ترکیه، لهستان، نروژ، فرانسه، امارات و هند قرار گرفته است و فریم‌ور این دو گوشی را به ترتیب به G950-FXXU1CRAP و G955-FXXU1CRAP تغییر می‌دهد.

این آپدیت تنها به صورت OTA منتشر شده است، ولی ما انتظار داریم استفاده از آن از طریق Samsung Smart Switch هم امکان‌پذیر شود. برای چک کردن آپدیت جدید سامسونگ و دریافت آن، ابتدا وارد تنظیمات شده و بعد از ورود به به بخش “Software update”، گزینه “Download updates manually” را انتخاب کنید. ممکن است کاربران پیش از دیدن آپدیت، چندین بار نیاز به انجام این کار داشته باشند. برخی منابع می‌گویند نسخه هند از گلکسی +S8 تنها چند دقیقه قبل از دریافت آپدیت 1.3 گیگابایتی، پیغام به‌روز بودن دستگاه را نمایش می‌داده است.

کاربران با دانلود اندروید اوریو، بسته امنیتی فوریه 2018 را نیز دریافت خواهند کرد.

متاسفانه هنوز زمان انتشار نسخه جدید اندروید برای سایر کشورهای که پیش‌تر برنامه آزمایشی بتا در آنها معرفی شده بود، مشخص نیست.

اندروید اوریو برای گلکسی اس 8 در سایر کشورها هم منتشر شد  اندروید اوریو برای گلکسی اس 8 در سایر کشورها هم منتشر شد  اندروید اوریو برای گلکسی اس 8 در سایر کشورها هم منتشر شد

منابعGSMArena Sammobile

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید