امروز : ﺳﻪشنبه, 31 مرداد 1396
بروزرسانی جدید برای نسخه ایکس باکس وان بازی Gears of War 4 منتشر شده است
3/50 امتیاز از 12 رای
 لپ تاپ  |     |   151

استودیوی کوالیشن بروزرسانی جدید برای نسخه مربوط به ایکس باکس وان بازی Gears of War 4 منتشر کرده است که مشکلات گیر کردن این بازی را رفع خواهد کرد؛همچنین این بروزرسان باعث می‌شود که اتصال لن ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی غیر فعال شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

نسخه ایکس باکس وان بازی Gears of War 4 بروزرسانی را دریافت کرده است که مشکلات اجرایی آن را از بین خواهد برد. استودیوی کوالیشن (Coalition) گفته است که نسخه رایانه‌های شخصی دارای چنین مشکلاتی نبوده است، به همین دلیل بروزرسانی برای این نسخه منتشر نخواهد شد.

استودیوی سازنده گفت که ما این بروزرسان را برای از بین بردن مشکلات اجرایی نسخه ایکس باکس وان این بازی منتشر کرده‌ایم. بنابراین، به کسانی که با مشکلاتی در بازی Gears of War 4 مواجه هستند، توصیه می‌کنیم این بروزرسان را دریافت کنند.

استودیوی کوالیشن قبل از انتشار این بروزرسان، راه حل‌هایی را برای بازیکنان مطرح کرده بود، اما به نظر می‌رسد که آن راه حل‌ها برای همه بازیکنان جواب گو نبوده‌اند. همچنین لازم به ذکر است که این بروز رسان به صورت موقتی اتصال لن بین کنسول ایکس باکس وان و رایانه شخصی را غیر فعال خواهد کرد، اما با انتشار بروزرسان بزرگ بعدی، این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

ناگفته نماند که این بروزرسان جدید 216 مگابایت حجم داشته و هم اکنون برای ایکس باکس وان قابل دانلود و نصب است.

بازی Gears of War 4 هفته گذشته برای ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و از قابلیت Play Anywhere نیز پشتیبانی می‌کرد، به این معنی که با خرید نسخه دیجیتالی این بازی برای یکی از پلتفرم‌ها، نسخه‌‌ای به صورت رایگان برای پلتفرم دیگر نیز در اختیار بازیکنان نیز قرار می‌گیرد و همه پیشرفت‌ها، اچیومنت‌ها و فایل‌های ذخیره بازی در هر دو پلتفرم (ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی) قابلیت جابه جایی دارند.

سایت فنی دیجیتال فاندری (Digital Foundry) نیز بازی Gears of War 4 را بر روی هر 2 پلتفرم با یکدیگر مقایسه کرده و اعلام کرده است که نسخه کنسولی این بازی بسیار نزدیک به رایانه‌های شخصی بوده و در هر 2 پلتفرم با بازی قدرتمندی طرف هستیم.

نظرات خود را در رابطه با بازی Gears of War 4 با ما در میان بگذارید.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید