امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
بروزرسانی 7 1 بازی World of Warcraft به زودی منتشر خواهد شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   307

کمپانی «بلیزارد» (Blizzard) به تازگی اعلام کرده است که بروزرسانی 7.1 بازی World of Warcraft در 25 اکتبر سال میلادی جاری (چهارم آبان‌ماه) به انتشار خواهد رسید. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در ادامه با گیم‌شات همراه باشید.

این بروزرسانی که Return to Karazhan نام دارد در ماه آگوست و حتی پیش از انتشار بسته الحاقی Legion معرفی شده بود و قرار است ناحیه Karazhan را به بازی برگرداند تا تیم‌های 5 نفره بازیکنان در آن ماجراجویی کرده و با 9 رئیس آن مبارزه کنند. هم‌چنین مشکلی که برای انجام Raid در بخش‌های The Emerald Nightmare و The Nighthold وجود داشت، حل شده و با دریافت این بروزرسانی می‌توانید داستان Stormheim را به اتمام برسانید. این بروزرسانی یک محتوای اضافی به نام Suramar هم معرفی می‌کند که جزئی از داستان The Nighthold است.

با این که بروزرسانی 7.1 هنوز منتشر نشده است، اما شما می‌توانید آن را با استفاده از ابزار رسمی بلیزارد به نام Public Test Realm آن را امتحان کنید.

در ویدئوی پایین می‌توانید صحبت‌های کارگردان بازی، «آیان هزیکوستس» (Ion Hazzikostas)، را درمورد این بروزرسانی مشاهده کنید. هزیکوستس به تازگی جایگزین «تام چیلتون» (Tom Chilton) شده است و طبق شایعات منتشر شده، آفای چیلتون در حال کار بر روی یکی دیگر از پروژه‌های بلیزارد است.

جدیدترین بسته الحاقی بازی World of Warcraft که با نام Legion به انتشار رسید، در 24 ساعت اول عرضه‌اش بیش از 3.3 میلیون نسخه فروش داشت! این اعداد و ارقام برای بسته‌های الحاقی World of Warcraft چیز جدیدی نیستند و بسته‌ی Cataclysm که در سال 2010 منتشر شده بود، نیز همین میزان فروش را داشت.

آیا شما از طرفداران بازی World of Warcraft هستید؟ نظرتان را درمورد این بروزرسانی با ما به اشتراک بگذارید.

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید