امروز : چهارشنبه, 21 آذر 1397
دانلود قسمت دوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن آخرالزمان زیرنویس فارسی
4/00 امتیاز از 1 رای
 تکنولوژی  |     |   315

قسمت دوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن (The Story of God With Morgan Freeman) با نام آخرالزمان (Apocalypse) را همراه با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم دانلود کنید.

داستان خدا با مورگان فریمن یک مستند سریالی است که سال گذشته برای نخستین بار توسط شبکه نشنال جئوگرافیک منتشر شد. این سریال که در شش قسمت تهیه شده،‌به طور کلی سعی بر آن دارد تا به مردم نشان دهد ادیان الهی زندگی پس از مرگ را چگونه متصور می‌شوند و آن را برای پیروان خود نشان می‌دهند.

فصل نخست مستند سریالی داستان خدا با مورگان فریمن را 6 قسمت با نام‌های پس از مرگ (Beyond Death)، آخرالزمان (Apocalypse)، خدا کیست؟ (Who is God)، آفرینش (Creation)، چرا اهریمن وجود دارد؟ (Why Does Evil Exist) و قدرت معجزه‌ها (The Power of Miracles) تشکیل می‌دهند.

مورگان فریمن ، بازیگر مطرح هالیوودی راوی اصلی این مستند سریالی است و در این برنامه به بررسی اثرات دین و مذهب در شکل دادن به تاریخ و رویدادهای مختلف جهان می‌پردازد. در واقع او با بررسی‌های خود نشان می‌دهد که جدا از آنکه ما باید به دین و مذهبی ایمان داشته باشیم یا خیر، چگونه دین می‌تواند بر روی زندگی ما به ایفای نقش بپردازد. بر همین اساس وی با افرادی از ادیان مختلفی شامل دانشمندان، تاریخ دانان، باستان شناسان و رهبران مذهبی به گفتگو می‌پردازد تا بتوان از زوایای نویی به تاثیراتی که ادیان در زندگی انسان‌ها گذاشته‌اند نگریست. این گفتگوها تلاش می‌کنند تا به پرسش‌های بنیادین ما پاسخ دهند؛ پرسش‌هایی در مورد اعتقاد به آفرینش جهان توسط خداوند یکتا و پایان یافتن آن در یک روز معین که همگی گاهی بعضا باعث ترس ما نیز شده‌اند.

قسمت دوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن

قسمت دوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن با موضوعاتی که در روزگار امروزیمان در اخبار می‌شنویم شروع می‌شود. به نظر می‌رسد همه چیز هر روز بدتر می‌شود؛ تغییرات اقلیمی، مذهب و غیره… همه این‌ها گویا خبر از آخرالزمان دارند؛ با این حال هیچ یک از این‌ها جدید نیستند. ما هزاران سال پیش نیز از نوستراداموس در مورد پایان یافتن این جهان شنیده‌ایم. آیا فقط طبیعت انسان است که از روزهای پایانی جهان می‌ترسد؟ یا واقعا روزهای پایانی در حال از راه رسیدن هستند؟

دانلود قسمت دوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن آخرالزمان زیرنویس فارسی

فریمن به یک سفر اسرارآمیز می‌رود تا بتواند موضع ادیان مختلف درباره پیش‌بینی آخرالزمان را متوجه شده، ریشه‌های روز قیامت را کشف کند، بگوید چگونه پیشگویی‌های تاریخی امروز بازتاب می‌شوند و بپرسد آیا پایان جهان واقعا همان چیزی است که ما در ذهنمان متصور می‌شویم یا خیر!

دانلود قسمت دوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن آخرالزمان زیرنویس فارسی

فریمن به اورشلیم سفر می‌کند. جایی که مسیحیان، مسلمان‌ها و یهودیان کنار یکدیگر زندگی می‌کنند. در این سفر وی با یک دین شناس بزرگ به گفتگو می‌پردازد تا بتواند با تفکرات مسیحیانی که در این منطقه زندگی می‌کنند آشنا شود. سفر بعدی او به دین اسلام مربوط است. داعش و دیگر گروه‌های تروریستی که خود را به ظاهر مسلمان می‌دانند، معتقدند که آخرالزمان آغاز شده و آن‌ها در حال انجام وظایف خود هستند! فریمن در این سفر به نیویورک می‌رود تا با یک مسلمان به گفتگو بپردازد. این فرد در جایی زندگی می‌کرده است که گروه‌های افراطی در آنجا سکونت داشته و بسیاری از اطرافیان او را به طور وحشیانه به قتل می‌رسانده‌اند. اما این پایان ماجرا نیست. بیش از این شما را منتظر نمی‌گذاریم و به تماشای قسمت دوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن توسط لینک های مستقیم و قدرتمند دعوت می‌کنیم.

تریلر

دانلود ویدیو

دانلود قسمت دوم مستند داستان خدا با مورگان فریمن آخرالزمان زیرنویس فارسی
زیرنویس فارسی
  • زبان: انگلیسی
  • کشور: آمریکا
  • زمان : 45 دقیقه
  • کیفیت : 720P
  • حجم فایل : 350MB
دانلود مستقیم با کیفیت BluRay 720p
تهیه شده توسطتیم مستند

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید