امروز : چهارشنبه, 21 آذر 1397
در جی کاپ  شرکت کنید گوشی هوشمند جایزه بگیرید
4/00 امتیاز از 1 رای
 موبایل  |     |   146

اولین تورنمنت بزرگ جی کاپ برای انتخاب بهترین گوشی سال 2017 از فردا 19 بهمن آغاز خواهد شد. به 5 نفر از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی به قید قرعه گوشی هوشمند هدیه می‌دهد.

در مطلب معرفی جی کاپ 2017، به نحوه‌ی برگزاری نخستین رویداد جی کاپ پرداختیم. حال خبر خوب برای کاربران این است که شرکت‌کنندگان در این سری از نظرسنجی های ، امکان برنده‌شدن گوشی هوشمند را از وب‌سایت خواهند داشت.

بنا به درخواست تعداد زیادی از کاربران، قصد دارد تا جهت ارج‌نهادن به تقاضای کاربران همیشه‌همراهش، از میان شرکت‌کنندگان در نظرسنجی جی کاپ 2017، به 5 نفر به قید قرعه، گوشی هوشمند هدیه دهد. توجه داشته باشید که این قرعه‌کشی از میان اعضای کانال در اپلیکیشن تلگرام انجام خواهد شد؛ پس قبل از شرکت در نظرسنجی‌ها، حتما با مراجعه به لینک زیر، عضو کانال (https://t.me/news) در تلگرام شوید.

  • عضویت در کانال تلگرام

برندگان قرعه کشی پس از پایان جی کاپ 2017 و مشخص‌شدن بهترین گوشی سال، از میان شرکت‌کنندگان در رای‌گیری‌ها، و به شرط عضویت در کانال ، انتخاب خواهند شد. جایزه‌ی تعیین‌شده برای این دوره از جی کاپ ، پنج دستگاه گوشی هوشمند میان‌رده است. لازم به ذکر است که تورنومنت جی کاپ 2017 از تاریخ 19 بهمن آغاز شده و به مدت 10 روز تا 29 بهمن ادامه خواهد داشت؛ در نهایت در تاریخ یکم اسفند 3 گوشی برتر سال 2017 به انتخاب کاربران معرفی خواهند شد.

در ادامه شمارا به تماشای تیزر معرفی این تورنمت بزرگ دعوت میکنیم :

دانلود ویدیو
تهیه شده در

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید