امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
رومن پولانسکی به عنوان شخصیتی واقعی در فیلم بعدی کوئنتین تارانتینو حضور خواهد داشت
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   196

به تازگی یک خبر جالب و جذاب دیگر از فیلم بعدی کوئنتین تارانتینو منتشر شده که حاکی از حضور شخصیت «رومن پولانسکی» (Roman Polanski) در این فیلم است. البته دقت کنید که خود رومن پولانسکی قرار نیست در این فیلم حضور داشته باشد و تنها قرار است یک بازیگر نقش رومن پولانسکی را در این فیلم برعهده داشته باشد.

اگر اخبار مرتبط با فیلم بعدی کوئنتین تارانتینو را دنبال کرده باشید، مطمئنا می‌دانید که داستان این فیلم در رابطه با «چارلز منسن» (Charles Manson) و گروه آدم‌کشان او یعنی Manson Family خواهد بود. ضمن اینکه تیم بازیگری فوق‌العاده جذابی که قرار است این فیلم داشته باشد هم مطمئنا نکته دیگری است که توجهتان را به خودش جلب کرده است. ابتدا برویم سراغ مورد اول، یعنی داستان فیلم که حول محور چارلز منسن خواهد چرخید. احتمالا دیگر تا الان این را می‌دانید که یکی از قربانیان چارلز منسن و Manson Family همسر رومن پولانسکی، «شارون تیت» (Sharon Tate) بوده و شارون تیت هم قطعا در فیلم کوئنتین تارانتینو حضور خواهد داشت. نقش شارون تیت را هم قرار است بازیگر محبوب این روزهای سینما یعنی «مارگوت رابی» (Margot Robbie) برعهده داشته باشد. اما حضور شارون تیت در این فیلم، طبیعتا فرضیه‌هایی در رابطه با حضور شوهرش، رومن پولانسکی را هم به وجود آورده بود و امروز هم این فرضیه‌ها به واقعیت پیوستند. اما این موضوع، ما را به مورد دوم، یعنی تیم بازیگری فوق‌العاده فیلم بعدی کوئنتین تارانتینو می‌رساند. حالا که حضور رومن پولانسکی به عنوان یکی از مطرح‌ترین کارگردانان حال حاضر دنیا در این فیلم قطعی شده، اصلی‌ترین سوالی که برای طرفداران تارانتینو به وجود آمده، این است که نقش او را چه کسی برعهده خواهد داشت و آیا یکی از آن نام‌های جذابی که به عنوان بازیگران احتمالی این فیلم مطرح می‌شدند، قرار است نقش پولانسکی را برعهده بگیرد یا خیر؟ مخصوصا با توجه به اینکه به گزارش Variety، رومن پولانسکی یکی از شخصیت‌های اصلی و کلیدی این فیلم محسوب می‌شود. در ادامه می‌توانید توئیتی که «جاستین کرال» (Justin Kroll) به عنوان گزارشگر Variety در این رابطه منتشر کرده بود را نیز مشاهده کنید:

در جلسه پرسش و پاسخی که اخیرا در رابطه با فیلم جدید کوئنتین تارانتینو برگزار شد، مشخص شد «برد پیت» (Brad Pitt) و «تام کروز» (Tom Cruise) اخیرا ملاقاتی با کوئنتین تارانتینو برای حضور در این فیلم داشته‌اند. ضمن اینکه شخصیتی که «لئوناردو دیکاپریو» (Leonardo DiCaprio) به تصویر می‌کشد هم قرار است همسایه شارون تیت باشد. در نهایت هم اینکه رومن پولانسکی به عنوان شخصیتی واقعی در این فیلم حضور خواهد داشت و ظاهرا نقش کلیدی و مهمی را هم در داستان فیلم ایفا خواهد کرد.

اما همان‌طور که احتمالا می‌دانید، رومن پولانسکی یکی از جنجالی‌ترین چهره‌های هالیوودی هم محسوب می‌شود. سال‌ها پیش اتهاماتی مبنی بر تجاوز جنسی بر علیه پولانسکی به دادگاه رفت و این کارگردان مشهور هم در دهه 70میلادی مجبور شد از خاک آمریکا فرار کند و به فرانسه برود. البته پولانسکی همیشه مدعی شده که در این پرونده کاملا بیگناه است. با توجه به این موضوع، به تصویر کشیدن پولانسکی آن هم در فیلمی که یکی دیگر از کارگردانان مطرح هالیوود یعنی کوئنتین تارانتنینو با آن لحن بُرّنده و خشن خود آن را نوشته و قرار است کارگردان کند، می‌تواند جذابیت‌های بیشماری داشته باشد.

فیلم بعدی کوئنتین تارانتینو قرار است در تاریخ 18 مرداد سال 1398 (9 آگوست 2019) اکران شود. این فیلم بدون ذره‌ای شک یکی از مورد انتظارترین پروژه‌های آینده هالیوود است (اگر مورد انتظارترین نباشد) و احتمالا به زودی، برد پیت، تام کروز و «آل پاچینو» (Al Pacino) هم به تیم بازیگری این فیلم که هم‌اکنون شامل لئوناردو دیکاپریو و مارگوت رابی است، ملحق خواهند شد.

منبع :Screencrush

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید