امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
اپدیت بزرگ بعدی ویندوز اسفندماه عرضه خواهد شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   237

مایکروسافت سال گذشته برنامه ریزی کرده بود که امسال دو آپدیت جامع را برای ویندوز ۱۰ منتشر کند، آپدیت جامع اول در سالگرد انتشار ویندوز ۱۰ منتشر شد؛ اما خبری از انتشار آپدیت جامع بعدی نیست تا اینکه گفته می‌شود ممکن است آپدیت جامع بعدی ویندوز ۱۰ اسفند ماه منتشر شود.

مایکروسافت در زمان انتشار ویندوز ۱۰ وعده و وعید‌های فراوانی داد که یکی از این وعده‌ها زمان‌بندی مشخص برای دریافت آپدیت‌های جامع ویندوز ۱۰ بود، پس از یک سال هم شاهد خوش‌قولی مایکروسافت در انتشار آپدیت‌ها و عرضه آپدیت جامع ویندوز ۱۰ در سالگرد انتشار ویندوز ۱۰ بودیم، این اتفاق مربوط به مرداد ماه است و از آن زمان تاکنون خبری از انتشار نسخه بعدی آپدیت جامع ویندوز ۱۰ مطرح نشد تا این که اخیرا شاهد هستیم گفته می‌شود آپدیت بزرگ بعدی ویندوز ۱۰، اسفند ماه امسال رسما از جانب مایکروسافت منتشر می‌شود.

از قرار معلوم کاربری در تویئتر با نام کاربری walkincat در ویندوز ۱۰ نسخه 1703 به منابعی دست پیدا کرده است که به تاریخ انتشار آپدیت‌های مایکروسافت اشاره می‌کند. بد نیست بدانید مایکروسافت در آپدیت جامع سالگرد انتشار ویندوز ۱۰ که آنرا با نسخه 1607 می‌شناسیم و همچنین آپدیت آبان ماه سال گذشته ویندوز ۱۰ با نسخه 1511 نیز برای مشخص کردن زمان انتشار این آپدیت‌ها از همان کدی استفاده کرده بود که به چشم کاربر Walkingcat برای زمان‌بندی تاریخ انتشار آپدیت جامع بعدی ویندوز ۱۰ خورده است.

تا چند هفته دیگر انتظار می‌رود مایکروسافت سرفیس جدید خود را معرفی کند و احتمال زیادی وجود دارد که در طی این مراسم شاهد اخبار بیشتری از برنامه‌های مایکروسافت برای آپدیت جامع بعدی ویندوز ۱۰ باشیم. البته در حال حاضر نیز کاربران ویندوز اینسایدِر (Windows insider)، در حال آزمایش ویژگی‌های جدیدی در ویندوز ۱۰ برای مایکروسافت هستند، اما تغییراتی که این کاربران گزارش کرده‌اند چندان ویژگی‌های خاصی به چشم نمی‌آید. انتظار می‌رود بهینه‌سازی‌های بیشتری را برای دستیار صوتی کورتانا در آپدیت بعدی جامع ویندوز ۱۰ شاهد باشیم تا به کاهش فاصله کاربران دسکتاپ ویندوز ۱۰ و کاربران موبایل ایجاد شود.

از طرف دیگر گفته می‌شود که مایکروسافت در حال کار بر روی ویژگی جدیدی با نام HomeHub است، این ویژگی کاربران ویندوز ۱۰ را قادر می‌سازد تا تعامل بهتری با تجهیزات هوشمند منزل داشته باشند و ممکن است این قابلیت جدید را هم در آپدیت جامع بعدی ویندوز ۱۰ که اسفند ماه منتشر می‌شود شاهد باشیم.

theverge.com


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید