امروز : ﺳﻪشنبه, 03 بهمن 1396
ساعت های هوشمند گوگل زمستان از راه می رسند
3/50 امتیاز از 12 رای
 گجت  |     |   313

مدتی است که گفته می‌شود گوگل در حال کار بر روی ساخت دو ساعت هوشمند جدید است، اکنون شایع شده است ساعت‌های هوشمند جدید گوگل زمستان امسال روانه بازار خواهند شد.

نبض بستر نرم‌افزاری صنعت موبایل در دستان گوگل می‌تپد اما این سلطان فناوری به این امر قناعت نکرده و قصد دارد حضور بیشتری در بستر سخت‌افزاری صنعت موبایل هم داشته باشد، به همین منظور در کنار گوشی‌های نکسوس، به تازگی عزیزدردانه‌‌های جدیدی را با برند پیکسل معرفی کرده است، این گوشی‌های هوشمند حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و کارشناسان آینده روشنی را برای برند پیکسل گوگل پیش‌بینی می‌کنند، از طرف دیگر شایع شده است که گوگل سعی دارد حضور بیشتری در بازار موبایل باعرضه ساعت‌های هوشمند داشته باشد، اکنون نیز با انتشار اخبار جدید، این شایعه قوت بیشتری گرفته است و به احتمال زیادی تا انتهای امسال چشم علاقه‌مندان به محصولات گوگل به ساعت‌های هوشمند این شرکت هم روشن خواهد شد.

بنا به گفته [email protected] که سابقه درخشانی در برملا کردن اسرار شرکت‌های بزرگ دارد، این ساعت‌های هوشمند جدید که در حال حاضر با نام رمز Angelfish و Starfish در گوگل شناخته می‌شوند در مراحل پایانی ساخت خود هستند و زمستان امسال آنها را در بازار شاهد خواهیم بود. از طرف دیگر گفته می‌شود که ساعت‌های هوشمند جدید گوگل در زمان عرضه به بازار با سیستم‌عامل اندروید ور نسخه ۲.۰ عرضه خواهند شد.

در حال حاضر به غیر از این اخبار، اطلاعات بیشتری از این ساعت‌های رمز آلود گوگل به بیرون درز پیدا نکرده است، و فقط می‌دانیم ساعت هوشمند Angelfish گوگل با GPS و LTE روانه بازار می‌شود و به سنسور تشخیص ضربان قلب کاربر مجهز است. از طرف دیگر ساعت هوشمند Starfish گوگل به امکانات کمتری نسبت به مدل دیگر این ساعت گوگل مجهز است و فاقد GPS, LTE می‌باشد، احتمال زیادی وجود دارد که Starfish حتی از سنسور تشخیص ضربان قلب کاربر هم بهره‌ای نگیرد.

در پایان باید گفت هنوز تا زمستان راه درازی در پیش است و اگر واقعا گوگل عزم خود را برای عرضه دو ساعت هوشمند تا زمستان جزم کرده باشد بدون شک تا آن زمان اخبار بیشتری از ساعت‌های هوشمند گوگل خواهیم شنید و بدون شک این اخبار را با شما در میان خواهیم گذاشت.

gsmareana.com


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید