امروز : یکشنبه, 28 بهمن 1397
کارگردان بازی Devil May Cry اعتقاد دارد که قسمت بعدی باید ساختار کلی خود را تغییر دهد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   81

کارگردان بازی Devil May Cry در توییتر اعلام کرده است که اگر قسمت پنجمی از این مجموعه درکار باشد، بهتر است که همانند God of War سبک خود را به کلی تغییر دهد.

امروز آقای «هیدکی کامیا» (Hideki Kamiya)، کارگردان قسمت اول بازی Devil May Cry، در شبکه توییتر اظهار نظرهای جالبی در رابطه با آینده مجموعه Devil May Cry کرده است. هرچند او در ابتدای صحبت‌های خود به این موضوع اشاره داشت که صرفا دارد ایده‌ها و نظرهای شخصی خودش را بیان می‌کند، اما در ادامه گفت که مجموعه Devil May Cry نیاز به یک تغییر مسیر دارد.

با توجه به روندی که در بازی‌های شرکت کپ‌کام صورت گرفته (از جمله فاصله گرفتن از تم شرقی و تاکید بسیار بر روی گرافیک) به نظر می‌رسد که قسمت بعدی مجموعه Devil May Cry می‌تواند همانند بازی God of War سبک خود را تغییر دهد و روح تازه‌ای به این مجموعه بدمد.

او در توییتر گفت:

من فقط در حال بیان نظر شخصی خود هستم و فکر می‌کنم که بازی Devil May Cry به یک تولد دوباره نیاز دارد. با توجه به روند بازی‌های جدید کپ‌کام مانند حرکت کردن به سمت سلایق بازیکنان غربی و تاکید بر روی گرافیک بالا، به نظرم Devil May Cry بعدی می‌تواند همانند God of War جدید رویکرد خود را تغییر دهد.

کامیا در ادامه صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرد که کپ‌کام به جای ساخت یک دنباله همانند انیمه‌های ژاپنی در سبک هک اند اسلش، باید بازی Devil May Cry بعدی را تای جای ممکن به حالت واقعی و سینمایی نزدیک کند.

او سپس از بازی God of War تعریف کرد و گفت این عنوان عالی به نظر می‌رسد، در مورد قسمت جدید مجموعه Devil May Cry نیز گفت که فقط به دنبال یک چیز هیجان‌انگیز، جدید و حماسی در بازی Devil May Cry بعدی است.

فراموش نکنید که کامیا تنها بر روی قسمت اول این مجموعه که در سال 2001 منتشر شد، کار کرده و از آن زمان به بعد هیچ ارتباطی با قسمت‌های دیگر این مجموعه نداشته است. به همین خاطر صحبت‌های او تنها نظر شخصی‌اش بوده و دلیل محکمی برای ساخته شدن قسمت بعدی مجموعه با فاکتورهای ذکر شده به شمار نمی‌روند.

پس از کامیا، ساخت مجموعه Devil May Cry به «هیدیک ایتسونو» (Hideaki Itsuno) سپرده شد که اخیرا اعلام کرد در حال کار بر روی بازی جدیدی است. حال اینکه آیا آن بازی جدید Devil May Cry 5 خواهد بود یا خیر، هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و باید منتظر ماند و دید که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

ناگفته نماند که Devil May Cry HD Collection برای کنسول‌های نسل حاضر منتشر شده و بازیکنان می‌توانند تا قبل از انتشار قسمت پنجم، با قسمت‌های اولیه سرگرم شوند.

منبع :Dualshockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید