امروز : شنبه, 27 بهمن 1397
بازی GTA V پس از چهار سال به بیشترین میزان بازیکنان خود رسیده است
3/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   128

سال 2017 بزرگترین دستاورد ممکن را برای بازی GTA V به همراه داشته است و بنابر گفته‌های راک‌استار این عنوان در ماه دسامبر بیشترین تعداد بازیکنان را داشته است.

طی پستی که اخیرا منتشر شده است راک‌استار به این موضوع اشاره کرد که در دسامبر 2017 بیشتر از همشیه بازی بخش چندنفره GTA V بازی شده است. این رکورد با توجه به اینکه چهار سال از عرضه بخش چندنفره این عنوان می‌گذرد بسیار چشمگیر است و برای عنوانی که چندین سال یش عرضه شده است چنین فروش و رکوردی بسیار کمیاب است. بی‌شک موفقیت‌های بازی GTA V به پشتیبانی بسیار خوب راک‌استار از این عنوان و انتشار به روزرسانی‌های مختلف آن هم به صورت مرتب و هفتگی مرتبط است.

این رکورد جدید پس از عرضه بسته گسترش دهنده بسیار بزرگ Doomsday Heist به دست آمده است که نشان می‌دهد بنابر گفته شرکت تیک‌-تو با با ساخت محتوای مناسب طرفداران قدر محصول شما را خواهند دانست و آن را تهیه می‌کنند. آمار دقیقی از تعداد بازیکنان بخش آنلاین بازی GTA V در دسترس نیست و آخرین آمار رسمی به سال 2015 باز می‌گردد که در آن زمان به طور هفتگی 8 میلیون بازیکن داشت و در دو سال گذشته این آمار به مراتب بهتر شده است.

البته در مورد آمار فروش بازی می‌توان با جزئیات صحبت کرد و تاکنون 85 میلیون نسخه از آن به سراسر جهان ارسال شده است که باعث می‌شود به یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های تاریخ تبدیل شود و به همین خاطر است که مدیرعامل تیک-تو این عنوان را یک هدیه‌ای می‌داند که سود دادن ادامه می‌دهد و می‌شود برداشت کرد که بازیکنان به خوبی از پرداخت‌های درون برنامه‌ی آن استفاده می‌کنند.

با توجه به موفقیت‌های راک‌استار با GTA Online می‌توان انتظار داشت که برای Red Dead Redemption 2 بازی چنین محتوایی روبه رو شویم ولی تنها چیزی که در این مورد می‌دانیم این است که ین عنوان وسترن دارای تجربه چندنفره بسیار متفاوتی خواهد بود.

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید