امروز : ﺳﻪشنبه, 02 بهمن 1397
در بازی Civilization 6 هر تمدن بیش از یک رهبر خواهد داشت
3/50 امتیاز از 12 رای
 کسب و کار  |     |   231

یکی از ویژگی‌هایی که پس از بازی Civilization IV از این مجموعه محبوب حذف شد، امکان انتخاب بیش از یک رهبر در هر تمدن بود. حال با توجه به جدیدترین اطلاعات منتشر شده، این امکان قرار است در بازی Civilization 6 بازگردد. این خبر امروز توسط شرکت 2K و استودیو Firaxis به همراه رونمایی از دومین رهبر تمدن یونان تایید شد. گیم‌شات را در ادامه مطلب همراهی کنید.

علاوه بر پریکلس که حضورش در بازی طی رونمایی صورت گرفته در ماه سپتامبر تایید شد، می‌توان تمدن یونان را توسط گورگو نیز رهبری کرد. جدا از تفاوت ظاهری، گورگو مجهز به مهاتی منحصر به فرد با نام «ترموپیل» نیز می‌باشد. با استفاده از این مهارت، یونان دستاوردهای بیشتری در زمینه فرهنگ به وسیله کشتن یا نابود کردن دشمنان در نبرد به دست می‌آورد. به طور مشخص، این مهارت 50 درصد از قدرت پایگاه دشمن شکست خورده را به فرهنگ اختصاص می‌دهد. در کنار این مهارت، گورگو علایق متمایز خود را نیز خواهد داشت.

استودیو Firaxis در وبلاگ رسمی بازی در رابطه با گورگو توضیح داد:

گورگو در نبرد به دنبال شکوه است. به همین دلیل وی در هنگام توافق صلح هیچگاه آیتمی را از دست نمی‌دهد.

پست با جملات زیر ادامه پیدا کرد:

گورگو به تمدن‌هایی که هیچگاه در نبرد صلح نمی‌کنند علاقه مند بوده و از تمدن‌هایی که در توافق صلح تسلیم می‌شوند یا تمدن‌هایی که هرگز درگیر جنگ نمی‌شوند بیزار است.

مواردی که در آن‌ها گورگو و پریکلس تفاوتی ندارند نیروهای منحصر به فرد (هوپلیت) و ناحیه مخصوص (دژها) هستند که تمدن یونان به آن‌ها دسترسی خواهد داشت.

بازگشت ویژگی امکان انتخاب بیش از یک تمدن در بازی بازی Civilization 6 چندان هم غاقلگیرکننده نبود، چرا که بازیکنان با بررسی اطلاعات منتشر شده از بازی متوجه شده بودند که نیروهای آمریکا تنها در صورت وجود یک رهبر خاص در دسترس خواهند بود.

به احتمال فراوان در آینده نیز اطلاعات بیشتری در رابطه رهبران ثانویه تمدن‌ها منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار بازی Civilization 6 نیز نزدیک بوده و می‌توانید این عنوان موردانتظار را در تاریخ 21 اکتبر (30 مهر) به صورت انحصاری برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع :GameSpot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید