امروز : ﺳﻪشنبه, 31 مرداد 1396
تماشا کنید جزییاتی از تاریخ انتشار و مکان اپیزود اخر فصل اول بازی Hitman منتشر شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 بازی  |     |   121

به نظر می‌رسد که مامور 47 در قسمت آخر فصل اول بازی Hitman باید یک سر به ژاپن هم بزند. برای کسب اطلاعات بیشتر و تماشای تریلر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

شرکت اسکوئر انیکس(Square Enix) اعلام کرد که آخرین اپیزود فصل اول بازی Hitman در تاریخ 31 اکتبر (9 مهر) منتشر خواهد شد و در شهر هوکایدو ژاپن جریان خواهد داشت. ماموریت جدید مامور 47 در این قسمت Situs Inversus نام داشته و تمام مهارت‌ها و دانش داستانی کسب شده توسط بازیکنان تا به این لحظه را به چالش خواهد کشید.

شرکت اسکوئر انیکس در یک نشست خبری اعلام کرد که بازیکنان در اپیزود آخر درون یک بیمارستان فوق خصوصی بسیار محافظت شده واقع شده در شهر هوکایدو قرار خواهند گرفت. این مکان سرشار از زیبایی‌های اصیل ژاپنی و مجهز به آخرین تکنولوژی‌های روز خواهد بود. همچنین در این اپیزود شاهد محل‌های مقدس ژاپنی، رستوران‌های طبخ سوشی و پاییز گرم مخصوص کشور ژاپن خواهیم بود. مامور 47 باید 2 هدف تعیین شده را در این اپیزود از بین ببرید.

در تریلر منتشر شده از این بازی می‌توانیم مامور 47 را مشاهده کنیم که یک لباس جذاب سیاه به تن کرده و ماسک قرمز جراحی بر چهره دارد (البته با این پوشش بسیار خودنمایی می‌کند) و سعی می‌کند به مکانی که به نظر می‌رسد یک مرکز تحقیقاتی و دارویی باشد، نفوذ کند. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را تماشا کنید:

استودیوی سازنده بازی Hitman قبلا اعلام کرده بود که قصد دارند این بازی را تا 3 فصل برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی ادامه دهند، اما اخیرا نویسنده ارشد بازی در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که با اتمام فصل اول بازی Hitman در حقیقت داستان بازی تازه شروع خواهد شد.

او در این باره گفت که قصد داشته‌اند با این بازی داستان قوی را خلق کنند که پتانسیل تبدیل شدن به چندین فصل را داشته باشد. در قسمت‌های قبلی بازی، هدف‌های مامور 47 همیشه از جذاب‌ترین شخصیت‌ها تشکیل شده بودند، اما به محض اینکه با آن‌ها ملاقات داشتیم، آن‌ها را از بین می‌بردیم و به سراغ هدف بعدی می‌رفتیم، اما در بازی جدید می‌توانیم برای مدت بیشتری هدف‌ها را زیر نظر بگیریم. همچنین لازم به ذکر بوده که تعداد هدف‌های بازی نیز بیشتر از قسمت‌های قبلی است.

داستان بازی با تمام شدن فصل اول تازه شروع خواهد شد؛ فصل اول بازی همانند یک فیلم می‌ماند که شخصیت‌ها، داستان، دوراهی‌ها و غیره را به بازیکنان شناسانده و تازه می‌خواهد از این ویژگی‌ها در فصل‌های آینده استفاده کند.

فصل اول بازی Hitman به صورت فیزیکی در ماه ژانویه سال آینده میلادی منتشر خواهد شد و 60 دلار قیمت خواهد داشت. همچنین تمام محتوای دانلودی که برای اپیزود‌های اول منتشر شده‌اند نیز در دیسک فصل اول بازی وجود خواهند داشت.

نظر شما در رابطه با اپیزود آخر اولین فصل بازی Hitman چیست؟
منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید