امروز : جمعه, 27 مهر 1397
پرفروش ترین بازی های بریتانیا در هفته گذشته بازی Call of Duty WWII سال 2017 را در صدر به اتمام رساند
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   147

لیست پرفروش‌ترین بازی‌های این هفته بریتانیا هم شباهت زیادی به چند هفته اخیر دارد. بازی Call of Duty: WWII توانست یک بار دیگر در صدر جدول بازار بریتانیا قرار گیرد تا پایان خوشی را برای خودش و طرفدارانش در سال 2017 رقم زده باشد. دقت کنید که در این لیست تنها به فروش فیزیکی بازی‌ها توجه شده است.

بازی Call of Duty: WWII تاکنون حداقل از نظر مالی، موفقیت عظیمی را برای استودیو Activision رقم زده است. این بازی با تکرار صدرنشینی‌اش در این هفته توانست با رکورد تعداد هفته‌های متوالی صدرنشینی بازی معروف و محبوب Call of Duty: Modern Warfare 2 برابری کند. پس از بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 که در سال 2009 پخش شده بود، تاکنون هیچ عنوان دیگری از سری Call of Duty نتوانسته بود 9 هفته پیاپی صدرنشینی در بازار بریتانیا را تجربه کند. البته اگر از پیاپی بودن هفته‌ها چشم‌پوشی کنیم، کماکان بازی Black Ops III با 11 هفته صدرنشینی، رکوردار است که بازی Call of Duty: WWII اگر دو هفته دیگر هم صدرنشین باقی بماند، می‌تواند با این رکورد هم برابری کند.

اما بازی FIFA 18 هم طبق عادت تقریبا همیشگی خودش، این هفته هم در رتبه دوم ایستاد تا بتواند از ناامید کننده بودن فروش بازی Star Wars Battlefront II هم بکاهد و در مجموع استودیو EA را کمی خوشحال کند. درست است که بازی Star Wars Battlefront II توانست در این هفته رتبه سوم را از آن خود کند ولی خب فکر می‌کنم دیگر همه از عملکرد ناامید کننده این بازی، هم از نظر فروش و هم از نظر جذب رضایت منتقدان و بازیکنان، خبر داریم. رتبه‌های چهارم و پنجم پرفروش‌ترین بازی‌های هفته بریتانیا را هم به ترتیب دو بازی Assassin’s Creed Origins و Grand Theft Auto V در اختیار دارند.

اما فروش فیزیکی نسخه ایکس‌باکس وان بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds هم برای اولین بار از وقتی منتشر شده است، در بین 10 بازی پرفروش هفته جای ندارد. این بازی در این هفته رتبه یازدهم را کسب کرد. ضمن اینکه بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds همین چند وقت پیش توانست بیش از 3 میلیون نفر از کاربران پی‌سی را به صورت همزمان پای کامپیوترهای خود بکشاند که این موضوع در نوع خود بسیار جالب است.

در ادامه می‌توانید 10 بازی پرفروش این هفته بازار بریتانیا را مشاهده کنید. فقط اگر برای اولین بار است که این جدول را مشاهده می‌کنید، همان‌طور که قبلا هم گفته شد، این لیست تنها فروش فیزیکی بازی‌ها را حساب کرده است و فروش نسخه‌های دیجیتالی بازی‌ها در این لیست محسوب نشده است.

Call of Duty: WWII
FIFA 18
Star Wars Battlefront II
Assassin’s Creed Origins
Grand Theft Auto V
Super Mario Odyssey
The Sims 4
Gran Turismo Sport
Mario Kart 8 Deluxe
The Legend of Zelda: Breath of the Wild

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید