امروز : شنبه, 29 دی 1397
احتمال ساخته شدن دنباله ای برای مجموعه Devil May Cry وجود دارد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   123

«هیدآکی ایتسونو» (Hideaki Itsuno)، یکی از اعضای اصلی تیم توسعه مجموعه Devil May Cry که یکی از بهترین و مجبوب‌ترین عناوین هک‌انداسلش تاریخ است، در مورد پروژه بعدی خودش صحبت کرده است.

ایتسونو دوباره در توییتر طی پستی راجب این عنوان که حتی نامش نیز مشخص نشده است به صحبت پرداخته است. این عنوان تاکنون معرفی نشده است و ما نمی‌دانیم دارای چه سبکی خواهد بود ولی همه نشانه‌ها به نسخه بعدی از مجموعه Devil May Cry اشاره دارند.

ایتسونو در ابتدا قصد داشت این عنوان را در سال 2017 معرفی کند و به دلیل اینکه نتوانست به حرف خود عمل کند، در توییتر از طرفداران عذرخواهی کرد. او سپس گفت که روند توسعه بازی به خوبی پیش می‌رود و در توییت خود از اصطلاحی استفاده کرده است که بارها در مجموعه Devil May Cry از شخصیت‌ها شنیده‌ایم.

Devil May Cry 4 آخرین نسخه شماره‌دار از این سری است که در سال 2008 منتشر شد و چند سال بعد استودیو Ninja Theory با بازی DmC: Devil May Cry این مجموعه را ریبوت کرد. اگر این عنوان که ایتسونو از آن صحبت می‌کند، ادامه این سری باشد، طرفداران خواهند توانست بعد از یک دهه دوباره با شخصیت‌های محبوب خود، دنیای دیوانه این مجموعه را به لرزه درآورند.

منبع :Gamingbolt

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید