امروز : ﺳﻪشنبه, 31 مرداد 1396
تماشا کنید ویدیوی مقایسه بازی Gears of War 4 در ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 بازی  |     |   154

چندی پیش ویدیوی مقایسه بازی Gears of War 4 در ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده است و به نظر می‌رسد که در هر دو پلتفرم با یک بازی خوب طرف هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و تماشای ویدیو با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

چند روزی می‌شود که نسخه آلتیمت بازی Gears of War 4 برای کسانی که این نسخه را پیش خرید کرده‌اند، در دسترس قرار گرفته است، اما این بازی به صورت جهانی امروز (11 اکتبر مصادف با 20 مهر) منتشر می‌شود. اکنون ویدیوی مقایسه‌ای از این عنوان منتشر شده است که نگاه دقیق و عمیقی به عملکرد فنی این بازی بر روی ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی را برای علاقه مندان به نمایش می‎‌کشد و نشان می‌دهد که فرقی نمی‌کند بر روی کدام پلتفرم بازی می‌کنید، زیرا این بازی بر روی هر دوی آن‌ها بسیار قوی ظاهر شده است.

همانطور که انتظار داشتید، این ویدیوی طولانی توسط سایت فنی دیجیتال فاندری (Digital Foundry) تهیه شده است. قبل از شروع مقایسه عملکرد این بازی در هر دو پلتفرم، مشاهده می‌کنیم که این ویدیو، افکت‌های بصری جدیدی که استودیوی کوالیشن (Coalition)، سازنده بازی، در این بازی استفاده کرده است را نشان می‌دهد. نسخه ایکس باکس وان بازی Gears of War 4 حتی در مقابل تنظیمات نهایی این بازی بر روی سیستمی قدرتمند نیز رقابت می‌کند و پا به پای آن پیش می‌رود. باید به استودیوی سازنده برای این دست آورد مهم تبریک گفت.

در ادامه مشاهده می‌کنیم که هر یک از تنظیمات گرافیکی مختلف این بازی در رایانه‌های شخصی چه تاثیری در گرافیک کلی بازی ایجاد می‌کنند. همچنین به نرخ فریم بازی در بخش داستانی نیز اشاره می‌شود که بر روی 30 فریم قفل شده است. دیجیتال فاندری اعلام کرده است که نسخه ایکس باکس وان این بازی لقب روان‌ترین بازی ساخته شده در این مجموعه را به دوش می‌کشد، این در حالی است که برخی از بازیکنان گزارش داده‌اند که شاهد مکس‌های جزئی در این نسخه از بازی بوده‌اند. هنوز آزمایش بازی Gears of War 4 بر روی کارت گرافیک‌های مختلف رایانه‌های شخصی کامل نشده است، اما در این بخش با مشکل خاصی مواجه نیستیم و تا به این جای کار این بازی قابل قبول ظاهر شده است.

دیجیتال فاندری معتقد است که همه چیز در بخش گرافیک این بازی بی‌نقص نیست و به این اشاره می‌کند که در نسخه رایانه‌های شخصی و نرخ فریم بالا افکت ذرات و آتش در هنگام دویدن تصویر نامتعارف و عجیبی را از خود به نمایش می‌گذارند. همچنین در صحنه‌های سینمایی بازی نیز شاهد پرش‌های جزئی نرخ فریم هستیم. در ادامه می‌توانید این ویدیوی مقایسه‌ای را مشاهده کنید:

لازم به ذکر است که بازی Gears of War 4 از قابلیت نیز بهره می‌برد؛ به این معنی که با خرید دیجیتالی این عنوان برای یک پلتفرم، یک نسخه رایگان نیز برای پلتفرم دیگر در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد و تمام پیشرفت‌ها، اچیومنت‌ها و فایل‌های ذخیره بازی بین هر دو پلتفرم (ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی) قابلیت جابجایی را خواهند داشت.

نظرات خود را در رابطه با بازی Gears of War 4 با ما در میان بگذارید.
منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید