امروز : چهارشنبه, 04 بهمن 1396
بازی Wasteland 3 بودجه ساخت خود را در عرض 3 روز بدست اورد
3/50 امتیاز از 12 رای
 بازی  |     |   122

همانطور که می‌دانید، بازی Wasteland 3 چندی پیش به صورت رسمی معرفی شد و برای اینکه مراحل پیش تولید خود را سپری کند، نیازمند بودجه 2.75 میلیون دلاری برای آن بود. حال طبق آخرین جزئیات منتشر شده، بازی Wasteland 3 پس از گذشت سه روز تمام بودجه ساخت خود را بدست آورده است. استودیوی سازنده بازی نیز نامه‌ای برای تشکر از حامیانِ بازی Wasteland 3 در حساب رسمی خود منتشر کرد. بودجه مورد نیاز برای عنوان مذکور از طریق کمپین حمایت از بازی‌ها جمع‌آوری شده است. در ادامه با جزئیات مربوط به بازی Wasteland 3 همراهِ گیم‌شات باشید.

شما واقعا بی‌نظیر هستید و ما از حمایت این حجم از طرفداران شگفت‌زده شده‌ایم. قطعا بدون حمایت شما ما قادر به اسقلال این استودیوی نبودیم و از جهتی ایده‌هایی که مورد علاقه ما و شما است هیچ‌گاه تحقق نمی‌یافت. همچنین از تمامی سرمایه‌گذارانی که از Wasteland 3 حمایت کرده‌اند نیز تشکر می‌کنیم. باعث افتخار است که به ما و پروژه‌هایمان تا این سطح اعتماد می‌کنید.

گرچه کسب بودجه ساخت این بازی باعث خوشحالی هواداران است، با این‌حال رسیدنِ به این موفقیت چیز دور از انتظاری نبود؛ چرا که نسخه دوم بازی نیز با وجود آنکه نیازمند 900 هزار دلار بود، چیزی در حدود 2.9 میلیون دلار بدست آورد و این نشان از اطمینان هواداران نسبت به این بازی می‌دهد. در زمان نگارش این مطلب، بازی Wasteland 3 حدود 2 میلیون و 755 هزار و 905 دلار بودجه جمع‌آوری کرده بود و با توجه به حجم استقبال از این بازی، چندان دور از ذهن نیست که این مقدار بیشتر شود. علاوه بر این سازندگان از سه ویژگی جدید نیز جهت حمایتِ هواداران رونمایی کرده‌اند که اگر به درجه معقولی از استقبال کاربران برسد، شاهد تغییرات گسترده‌ای در بازی Wasteland 3 خواهیم بود.

  • 2.85 میلیون دلار: با رسیدنِ میزان حمایت مردم به این عدد، امکان شخصی سازی کرکترها، سلاح‌ها، زره‌ها و سایر آیتم‌ها ارتقاع می‌یابد. علاوه بر آن میزان استفاده از قابلیت‌های ظاهری نیز به بازی افزوده خواهد شد.
  • 3 میلیون دلار: با رسیدن به این میزان از حمایت، یک ماشین همراه تحت عنوان Morningsta به بازی افزوده خواهد شد که از هوش مصنوعی بسیار بالایی برخوردار بوده و در نبردها کمک شایانی به بازیکنان خواهد کرد.
  • 3.1 میلیون دلار: اگر به این میزان از حمایت طرفداران برسیم، در ابتدای بازی قابلیت طراحی لوگو برای گروه خودتان نیز قرار خواهد گرفت.

بازی Wasteland 3 به تازگی مراحل تولید خود را آغاز کرده است و تاریخ مشخصی برای عرضه در سرتاسر جهان ندارد. شما نیز نظراتتان را در این رابطه با گیم‌شات به اشتراک بگذارید.

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید