امروز : چهارشنبه, 01 اسفند 1397
تماشا کنید تریلر جدیدی از گیم پلی بازی Darksiders 3 منتشر شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   260

ساخت بازی Darksiders 3 امسال رسما امسال شد که تعداد بسیار زیادی از طرفداران سری بازی‌های Darksiders را خوشحال و امیدوار به آینده این سری کرد.

شخصیت اصلی بازی Darksiders 3 «خشم» (Fury)، که یکی از چهار سوارکار آخرالزمان است. او در این بازی به دنبال هفت گناه کبیره که نقش باس‌های بازی را دارند، می‌گردد. تریلر جدیدی از گیم‌پلی این عنوان منتشر شده که در آن مبارزه شخصیت خشم با یکی از دشمنان بازی را شاهد هستیم.

در این تریلر جلوه‌های بصری رنگارنگ زیبای بازی سریعا به چشم می‌آید. در کنار این مورد، مبارزه به نمایش در آمده در این تریلر بسیار سریع و جالب به نظر می‌رسد. شلاق خشم یک سلاح بسیار جالب به نظر می رسد که نه فقط در مبارزه از آن استفاده می‌شود، بلکه هنگام عبور از بعضی مناطق بازی به آن نیازمند هستیم. به نظر می‌رسد در Darksiders 3 با باس‌‌هایی دوست‌داشتنی در کنار پازل‌های چالش برانگیز جذاب وجود داشته باشد.

دانلود تریلر

وظیفه انتشار بازی Darksiders 3 به عهده THQ Nordic است و ساخت آن نیز به استودیوی Gunfire Games سپرده شده، که اکثر اعضای آن مانند کارگردان، تهیه‌کننده و طراح ارشدش را کارمندان استودیوی Vigil تشکیل می‌دهند؛ استودیو Vigil وظیفه‌ی ساخت Darksiders 2 را به عهده داشت.

بازی Darksiders 3 در حال حاضر تاریخ انتشار مشخصی ندارد، ولی برای عرضه در سال 2018 بر روی کنسول‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی‌سی برنامه‌ریزی شده است.

منبع :Gamingbolt

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید