امروز : شنبه, 29 دی 1397
تسلا رویدادی را برای ۲۶ مهر برنامه ریزی کرده است
3/50 امتیاز از 12 رای
 خودرو  |     |   105

اکتبر امسال به ماه پرمشغله ای برای کمپانی تسلا بدل شده است. این شرکت قرار است تا با برگزاری رویدادی در روز ۲۸ اکتبر (۷ آبان) در ارتباط با SolarCity، به بحث در مورد سقف های خورشیدی خود بپردازد، اما به نظر می رسد که به گفته ی ایلان ماسک، این شرکت رویداد دیگری را نیز در روز ۱۷ اکتبر (۲۶ مهر) با هدف "معرفی محصول"، برگزار خواهد کرد.

خودروی تسلا

در حال حاضر مشخص نیست که تسلا قصد معرفی چه محصولی را در این رویداد دارد، اما ماسک آن را محصولی معرفی می کند که "برای بسیاری غیر منتظره" خواهد بود. در هر صورت بسیار دور از ذهن است که محصول مورد نظر به طور ویژه ای بر روی مبحث انرژی تمرکز داشته باشد، چرا که احتمالا تسلا چنین محصولی را در رویداد ۲۸ اکتبر رونمایی کند.

توییت ایلان ماسک

یکی از موارد محتمل آن است که تسلا طراحی تکمیل شده ی Model 3 را رونمایی کرده و بحث در مورد قابلیت ها و ویژگی های آن بپردازد، قابلیت هایی مانند سیستم رانندگی خودکار به کار رفته در خودروی الکتریکی جدید این شرکت، ارتقای سخت افزاری مانند باتری هایی با ظرفیت بیشتر. از آنجایی که تسلا معمولا به اعمال تغییرات جزئی در محصولات خود می پردازد، بنابراین ممکن است که در این رویداد شاهد رونمایی از محصولی انقلابی نباشیم.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید