امروز : ﺳﻪشنبه, 01 آبان 1397
درز تصاویر ساعت هوشمند اندرویدی اچ تی سی
3/50 امتیاز از 12 رای
 گجت  |     |   116

سالیان سال است که اچ‌تی‌سی رویای ساخت ساعت هوشمند را در سر می‌پروراند، اما این بار ظاهرا قضیه فرق می‌کند و این رویای اچ‌تی‌سی در حال پیوستن به حقیقت است چرا که تصاویر ساعت هوشمند اندرویدی به بیرون درز پیدا کرده است.

ساعت‌های هوشمند روز‌به‌روز بیشتر مورد استقبال هواداران سینه چاک فناوری‌های نوین قرار می‌گیرد و شرکت‌های سازنده موبایل هم محصولات مختلفی را در این زمینه روانه بازار کرده‌اند؛ اما تاکنون ا‌چ‌تی‌سی غایب بزرگ بازار ساعت‌های هوشمند بوده است و این‌گونه که پیداست این غیبت قرار است با عرضه یک ساعت هوشمند اندرویدی جبران شود.

اخیرا یکی از کاربران شبکه اجتماعی Weibo در چین تصاویری را منتشر کرده که به گفته وی به ساعت هوشمند اچ‌تی‌سی منتسب هستند. در نگاه اول به این تصاویر می‌توان حدس زد با یک ساعت هوشمند اندرویدی طرف هستیم که با هدف تعبیه کردن امکانات هوشمند تندرستی ساخته شده است. سنسور تشخیص ضربان قلب به همراه بند چرمی در تصاویر درز کرده ساعت هوشمند اچ‌تی‌سی به چشم می‌خورد.

htc-smartwatch-leak

این ساعت هوشمند در حال حاضر در اچ‌تی‌سی با نام رمز Halfbeak شناخته می‌شود و همان‌گونه پیش از این نیز بلاگ خبری Phandroid هم مدعی شده بود، صفحه‌نمایشی دایره‌وار دارد. با کمال تاسف باید گفت در حال حاضر به غیر از تصاویر درز پیدا کرده از ساعت هوشمند اندرویدی اچ‌دی‌سی، اطلاعات دیگری از آن به بیرون منتشر نشده است؛ اما با توجه به وضعیت نابسامان مالی که اچ‌تی‌سی در آن گیر افتاده است، باید گفت ممکن است عرضه یک ساعت هوشمند از جانب اچ‌تی‌سی باعث رونق بیشتر بازار این شرکت و از طرف دیگر خریداران بیشتری تمایل به خرید گوشی‌های هوشمند این شرکت داشته باشند.

engadget.com


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید