امروز : چهارشنبه, 23 آبان 1397
بازی Metro Exodus در مراسم Game Awards نمایش داده خواهد شد
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   102

بازی Metro Exodus یکی از مورد انتظارترین عناوینی است که در سال آینده منتشر می‌شود و طرفداران این مجموعه به شدت منتظر هستند تا بار دیگر به جهان خوفناک این سری بازگردند.

بازی Metro Exodus برای اولین بار در E3 2017 معرفی شد و با تریلری هیجان‌انگیز توانست سر و صدای بسیاری به پا کند. البته بعد از E3 بازی در سکوت کامل به سر برده است، اما اگر دنبال این هستید که اطلاعات بیشتری از بازی کسب کنید، باید امشب مراسم Game Awards را تماشا کنید.

این خبر توسط «جف کیفلی» (Geoff Keighley)، پایه‌گذار مراسم Game Awards، در توییتر تایید شده است. کیفلی قصد دارد مراسمی باشکوه‌تر از همیشه داشته باشد و برای رسیدن به این هدف 15 عنوان در Game Awards نمایش خواهند داشت.

بازی Metro Exodus جدای از چرخه داینامیک روز/شب و تغییرات آب و هوایی، دارای مراحل بسیار وسیع و غیر خطی برای اکتشاف خواهد بود؛ همچنین به نظر می‌رسد که بازیکنان می‌توانند با تصمیماتی که در طول بازی می‌گیرند، سرنوشت همراهان خودشان را تغییر دهند. در توضیحات رسمی نوشته شده است که تمامی همراهان بازیکنان در طول این ماجراجویی زنده نخواهند ماند و تصمیمات شما تاثیر زیادی در داستان و سرنوشت اطرافیان دارد که ارزش تکرار این بازی را بالاتر از قبل خواهد برد.

بازی Metro Exodus قرار است در سال آینده برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی منتشر شود.

منبع :Gamingbolt

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید