امروز : شنبه, 29 دی 1397
بی ام و از سه مدل جدید در نمایشگاه بین المللی موتورسیکلت رونمایی کرد
3/50 امتیاز از 12 رای
 خودرو  |     |   630

کمپانی موتورسیکلت سازی بی ام و، موسوم به BMW Motorrad، نمایشگاه بین المللی موتورسیکلت Intermot در کلن را برای معرفی سه محصول جدید و جذاب خود، انتخاب کرده است.

اولین مدل معرفی شده توسط کمپانی موتورسیکلت سازی بی ام و، نسخه ی بروزرسانی شده ی مدل بسیار محبوب S 1000 R استاندارد است که در حقیقت یک موتورسیکلت رودستر محسوب می شود. این مدل، با ظاهر کنونی اش، از سال ۲۰۱۴ میلادی به تولید رسیده است و با اینکه مدت زمان زیادی از عرضه ی آن نمی گذرد، به خوبی توانسته است در بازار پر رقابت موتورسیکلت ها بدرخشد. این موتورسیکلت نیز مانند مدل S 1000 RR وسیله ی نقلیه ای برای جاده و پیست است و رقبای آن KTM Superduke و Triumph Speed Triple R هستند.
دومین مدل معرفی شده توسط بی ام و مدل جدید R nineT است. طبق شایعات منتشر شده پیرامون این مدل، R nineT جدید با تمرکز بر ویژگی های اسپرت ، طراحی و تولید شده است. مدل جدید، زیبایی خاص قسمت جلویی خود را مرهون الهام گرفتن از مدل R 90 S بسیار قدیمی است.

موتورسیلکت بی‌ام‌و

با توجه به پتانسیل های این موتورسیکلت، می توان امیدوار بود که بی ام و به هدف جاه طلبانه ی خود، مبنی بر تولید سالانه ی دویست هزار دستگاه موتورسیکلت، دست خواهد یافت. از آنجا که بسیاری از خریداران این مدل با ایجاد تغییراتی ویژگی های اسپرت را به موتورسیکلت خود می افزودند، تقاضا برای عرضه ی چنین مدلی کاملا آشکار بود. هرچند که مدل جدید می تواند خریداران مدل بسیار موفق و سودآور R nineT استاندارد را به سمت خود بکشاند، اما این امر تا حدود زیادی به نحوه ی قیمت گذاری این مدل بستگی دارد.

بی‌ام‌و K 1600 GT

آخرین مدل معرفی شده توسط بی ام و مدل جدید K 1600 GT است. این مدل که جزو بهترین و سطح بالاترین محصولات بی ام و موتوررد محسوب می شود، از پیشرانه ی بسیار قدرتمندی بهره مند است و با وجود وزن بسیار زیاد خود، راحتی و سواری فوق العاده ای را ارائه می کند.


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید