امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
اپدیت جدید بازی Mafia 3 بر روی رایانه های شخصی امکان بازی کردن با نرخ 60 فریم و بالاتر را مهیا می کند
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   410

با توجه به واکنش شدید بازیکنان نسبت به قفل بودن نرخ 30 فریم بر ثانه‌ای بازی Mafia 3 بر روی رایانه‌های شخصی، اکنون بروزرسانی منتشر شده است که به بازیکنان اجازه می‌دهد این بازی را با نرخ 60 فریم و یا حتی بالاتر نیز اجرا کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیم‌شات در ادامه این مطلب همراه باشید.

شرکت 2k گیمز از طریق شبکه توویتر اعلام کرد که بروز رسان جدید بازی Mafia 3 امروز منتشر می‌شود.

بعد از 6 سال انتظار، طرفداران دنیای مافیا بالاخره شاهد عرضه شدن سومین قسمت از این مجموعه بودند. این بازی برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده است. انتشار این بازی بر روی رایانه‌های شخصی اعتراض بسیاری از بازیکنان این پلتفرم را در پی داشت، زیرا بازی Mafia 3 بر روی 30 فریم بر ثانیه قفل شده بود و هیچ گزینه‌ای برای تغییر دادن این گزینه در تنظیمات بازی وجود نداشت.

شرکت 2K گیمز اعلام کرده است که بروزرسانی که قرار بود برای بازی منتشر شود، امکان بازی کردن با نرخ 30، 60 و حتی بالاتر را برای بازیکنان فراهم خواهد کرد و همچنین بهینه‌سازیهای بیشتری نیز برای رایانه‌های شخصی به همراه خواهد داشت.

این آپدیت مراحل آزمایشی را پشت سر گذاشته است و بنابر گفته‌های شرکت 2K گیمز، امروز منتشر می‌شود.

بازی Mafia 3 ادامه قسمت قبلی که در سال 2010 منتشر شده بود، است. در این قسمت کنترل لینکلن کلی (Lincoln Clay)، سرباز سابق جنگ ویتنام که قصد دارد از گروه جنایتکاران ایتالیایی انتقام بگیرد را بر عهده خواهید داشت. این بازی در برهه زمانی 1968 و در شهر خیالی نیو برودو (New Orleans) که از شهر واقعی نیو اورلندز الهام گرفته شده است، جریان خواهد داشت.

شرکت 2K گیمز به مناسبت انتشار بازی Mafia 3 بیانیه‌ای را منتشر کرده است که متن کاملش را در ادامه مشاهده می‌کنید:

بیش از 6 سال از آخرین بازی که امپایر بی (Empire Bay) را در بازی Mafia II ملاقات کرده‌اید گذشته است. اکنون به لطف ساعت‌ها تلاش بی‌وقفه استودیوی هنگر 13 (Hangar 13) و شرکت 2K، بالاخره قسمت سوم نیز منتشر شده است. ما مرزهای داستان‌سرایی سینماتیکی که بازی‌های مافیا به آن معروف است را ارتقا بخشیده‌ایم و بیش از پیش در سبک جهان آزاد پیاده کرده‌ایم. به محض اینکه این بازی را شروع کنید، متوجه تغییرات جدید خواهید شد.

این بازی تنها چیزی که کم دارد شما (طرفداران) هستید. اینکه با چه روشی از مافیاهای شهر انتقام می‌گیرید، کاملا به خودتان بستگی دارد. شما با کدام افسر برای رسیدن به اهداف پشت پرده خود همکاری خواهید کرد؟ شعار ما در این بازی این است که هر بازیکنی داستان منحصر به قرد خودش را دارد و کاملا مشتاقیم تا داستان شما را بشنویم.

از شما به خاطر اعت

مادی که به ما دارید تشکر و قدردانی می‌کنیم. به شهر نیو برودو خوش آمدید…

نظرات خود را در رابطه با بازی Mafia 3 با ما در میان بگذارید.

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید