امروز : یکشنبه, 28 بهمن 1397
سریال Ash Vs Evil Dead برای فصل سوم در سال 2017 تمدید شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 بازی  |     |   344

شما که فکر نمی‌کردید مبارزه اَش با شیاطین و زامبی‌ها در فصل دوم به پایان می‌رسد؟ زیرا پس از پخش تنها یک قسمت از فصل دوم سریال Ash Vs. Evil Dead ، شبکه استارز (Starz) آن را برای یک فصل دیگر تمدید کرده است که در سال 2017 پخش خواهد شد. گیم‌شات را در ادامه همراهی کنید.

سایت ددلاین، این خبر را منتشر کرده و استارز هم آن را تأیید کرده است. بااینکه ستاره سریال، بروس کمپبل (Bruce Campbell) در پنل کامیک کان نیویورک، اعلام کرده بود که این اتفاق رخ خواهد داد اما طرفداران باز هم شک و تردیدهایی داشتند که حالا به یقین تبدیل شده است. فصل سوم قرار است 10 قسمت داشته باشد و احتمالأ در سال 2017 و حوالی ماه اکتبر، پخش می‌شود.

در فصل دوم که پخش‌اش به تازگی آغاز شده، اَش شهر جکسون‌ویل را ترک کرده و به محل زادگاه خودش، الک گرو (Elk Grove) باز می‌گردد و در آنجا با روبی (Ruby) رو به رو می‌شود. در ادامه این دشمنان سابق، با یکدیگر متحد می‌شوند تا الک گرو را که از شیاطین اشباع شده، پاک‌سازی کنند. با پیوستن لوسی لاولس (Lucy Lawless) و شخصیت‌اش روبی (Ruby) به جمع آدم خوب‌ها، جوئل توبک (Joel Tobeck) در نقش بال (Baal) جای خالی او را پرکرده و تبدیل به شخصیت منفی جدید سریال شده است. بال یکی از قوی‌ترین دشمنان اَش محسوب می‌شود که نقشه‌های بزرگی در سر دارد. در فصل دوم همچنین برادر سام ریمی (Sam Raimi) یعنی تد (Ted) نیز حضور دارد و نقش دوست دوران کودکی اَش، چت کامینیسکی (Chet Kaminski) را بازی می‌کند.

حال باید منتظر ماند و دید آیا شخصیت‌های جدیدی که به سریال آماده‌اند، همانند لی میجرز (سریال Ash Vs. Evil Dead) یا تد ریمی در فصل سوم هم حضور خواهند داشت یا خیر، اما بدون شک تمدید سریال برای فصل سوم یک اتفاق خوشایند برای طرفداران مجموعه است.

نظر شما در مورد تمدید سریال Ash Vs. Evil Dead برای فصل سوم در سال 2017 چیست؟ آیا این سریال را مشاهده کرده‌اید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.
منبع :screencrush

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید