امروز : چهارشنبه, 26 دی 1397
پشتیبانی Final Fantasy 15 از HDR در ایکس باکس وان اس تایید شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 تکنولوژی  |     |   250

طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده، بازی موردانتظار Final Fantasy 15 هم قرار است به فهرست در حال رشد عناوینی که از تکنولوژی HDR در کنسول ایکس باکس وان اس پشتیبانی می‌کنند، افزوده شود. با گیم‌شات در جزئیات تکمیلی پشتیبانی Final Fantasy 15 از HDR همراه باشید.

تکنولوژی «تصویربرداری دامنه دینامیک بالا» یا به اختصار HDR به تازگی تبدیل به یکی از ابزارهای تبلیغاتی غول‌های تولیدکننده کنسول بازی در جهان یعنی سونی و مایکروسافت تبدیل شده و هر روز شاهد افزوده شدن عناوین بیشتری به فهرست بازی‌های پشتیبان از این تکنولوژی هستیم. نکته جالب در رابطه با پشتیبانی Final Fantasy 15 از HDR در ایکس باکس وان اس مربوط به منبع رونمایی این خبر است که برخلاف انتظار از سوی شرکت اسکوئر انیکس ناشر بازی صورت نگرفته و این آقای فیل اسپنسر، مدیر ایکس باکس است که این خبر را امروز از طریق صفحه شخصی توییتر خود منتشر کرده است:

@FinalFantasy XV برای پشتیبانی از HDR روی #XboxOneS در هنگام انتشار تایید شد. نمی‌توانیم برای تجربه بازی در 11/29 صبر کنیم. @FFXVEN @SquareEnix @Xbox

— Phil Spencer (@XboxP3) October 7, 2016

شایان به ذکر است تکنولوژی HDR فقط در کنسول ایکس باکس وان اس به کار رفته و هیچ یک از مدل‌های قدیمی خانواده ایکس باکس از این تکنولوژی پشتیبانی نمی‌کنند. این تکنولوژی امکان ایجاد تصاویری با روشنایی بهتر و طیف رنگی بهر را در تلویزیون‌هایی که از آن پشتیبانی کنند فراهم می‌کند. از دیگر عناوین پشتیبان از HDR که برای کنسول ایکس باکس وان اس در دسترس هستند میتوان به Forza Horizon 3، Gears of War 4 و جدیدترین آن‌ها Deus Ex: Mankind Divided اشاره کرد.
در مقایسه با شرکت رقیب یعنی سونی، بایستی خاطرنشان کرد که این تکنولوژی در تمامی نسخه‌های کنسول پلی استیشن 4 از جمله نسخه استاندارد، اسلیم و پرو به لطف جدیدترین بروزرسان فریمور کنسول وجود دارد.

Final Fantasy 15 در تاریخ 29 نوامبر (مصادف با 9 آذر) برای کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد.

منبع :VG247

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید