امروز : چهارشنبه, 26 دی 1397
اپ نت The Trail؛ زندگی و بقا در دنیایی دیگر
3/50 امتیاز از 12 رای
 تکنولوژی  |     |   379

The Trail بازی جدیدی از خالق بازی محبوب Godus است. در این بازی هدف شما گشت‌وگذار و جمع کردن اشیا و در نهایت ساخت وسایل جدید و تشکیل گروه با سایر بازیکنان است.

در ابتدا بازی شبیه به تمامی بازی‌های Endless Runner مثل Temple Run یا Subway Surfer بوده و تنها با یک انگشت می‌توانید کاراکتر بازی را هدایت کنید. دوربین هم از پشت سر شما را دنبال می‌کند. اما در The Trail مانع یا چاله‌ای وجود ندارد و حتی می‌توانید سرعت خود را نیز تغییر داده و زاویه دوربین را عوض کنید. اما هدف چیست؟

the-trail-3

در این بازی هدف شما جمع کردن اشیا مختلف از پر پرندگان، سنگ‌ها، پشم، کفش، چوب، فنجان و خلاصه هر چیزی که به نظرتان می‌تواند مفید باشد خواهد بود. جالب اینجاست درست مثل دنیای واقعی وقتی اشیا را درون کوله‌پشتی یا کیسه خود می‌ریزید روی هم انبار شده و شاید یافتن شی خاصی در میان آن کمی دشوار باشد.

the-trail-2

در میان راه باید استراحت کرده و غذا بخورید تا تلف نشوید. پس از مدتی می‌توانید از وسایلی که یافته‌اید ابزار مفیدی مثل تبر، لباس یا … ساخته تا مقاومت شما بیشتر شده یا بتوانید کارهای جدیدی انجام دهید. فروش وسایل نیز در کمپ‌های مختلف انجام شده و می‌توانید چیزهایی را که می‌سازید با قیمت بالاتری فروخته یا وسایل مفیدی را که نیاز دارید خریداری کنید.

the-trail-1

شاید در ابتدا بازی کمی بی‌هدف به نظر برسد اما به مرور زمان به آن اعتیاد پیدا کرده و دوست دارید کاراکتر خود را هر چه سریع‌تر بهبود ببخشید. این بازی به صورت رایگان در اپ‌استور و گوگل پلی عرضه شده و همچنین می‌توانید نسخه اندرویدی را با لینک مستقیم و به همراه دیتا از فارسروید دانلود کنید.

appnet-google-play

appnet-farsroid

appnet-app-store


برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید