امروز : پنجشنبه, 04 بهمن 1397
بازی Tom Clancy s Rainbow Six Siege را طی روزهای آینده رایگان تجربه کنید
3/50 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   197

بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege از تاریخ 16 نوامبر (25 آبان) الی 19 نوامبر (28 آبان) رایگان خواهد بود.

بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege به مدت سه روز برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی رایگان خواهد بود.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege شوتر اول شخص یوبی‌سافت از زمان انتشارش در سال 2015 به بازی محبوبی تبدیل شده است و به تازگی به رکورد بیست میلیون بازیکن کلی و 2.3 میلیون بازیکن روزانه دست یافت. اگر شما جزو میلیون‌ها آدمی که روزانه این بازی را تجربه می‌کنند نیستید، این آخر هفته شانس شما برای تغییر وضعیتتان است. بازیکنان می‌توانند این بازی را از تاریخ 16 نوامبر (25 آبان) الی 19 نوامبر (28 آبان) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و پی‌سی به صورت رایگان تجربه کنند.

برای کسانی که قصد بازی کردن بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege را دارند، لازم به ذکر است که اگر این بازی را بخرید، تمام دست‌یافت‌های شما در این سه روز به بازی اصلی انتقال پیدا خواهد کرد. همچنین این بازی از 16 نوامبر (25 آبان) الی 27 نوامبر (6 آذر) با 60% تخفیف به فروش خواهد رسید.

بسته الحاقی Operation White Noise، که آخرین بسته الحاقی مربوط به سال دوم این بازی است، 20 نوامبر (29 آبان) در سرورهای تست این بازی قرار خواهد گرفت. این آپدیت، نقشه‌ای جدید در یک برج مراقبت در شهر سئول کشور کره جنوبی و سه اپراتور جدید به همراه خواهد داشت.

اطلاعات بیشتر راجع به این بسته الحاقی به‌علاوه اولین نگاه به آن در مسابقات Pro League Finals در 19 نوامبر (28 آبان) منتشر خواهد شد که در صفحه توئیچ بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege به صورت زنده قابل مشاهده خواهد بود.

منبع :DualShockers

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید