امروز : جمعه, 03 اسفند 1397
بروزرسانی جدیدی برای بازی Fallout Shelter منتشر شد
3/50 امتیاز از 12 رای
 نرم افزار  |     |   188

«بتسدا» (Bethesda) به تازگی بروزرسانی جدیدی برای بازی Fallout Shelter منتشر کرده است که به این بازی قابلیت‌های فراوانی اضافه می‌کند. برای اطلاع از جزئیات بیشتر در ادامه با گیم‌شات همراه باشید.

یکی از بزرگترین ویژگی‌های بروزرسانی 1.8 تِم‌های اتاق‌ها هستند. بازیکنان می‌توانند بر اساس گروه‌های محبوبشان در Fallout 4 تِم‌های دلخواه را انتخاب کنند؛ این انتخاب‌ها شامل گروه‌های «داوطلبان» (Minutemen) «گروه راه‌آهن» (Railroad)، «انجمن برادری پولادین» (Brotherhood of Steel) و «موسسه» (Institute) خواهند بود. برای دریافت این تم‌ها باید ماموریت‌های معینی را انجام دهید. هم‌چنین شما قابلیت فعال و غیر فعال کردن این تم‌ها را هم خواهید داشت.

3139346-fallout2 3139347-fallout1

بتسدا اعلام کرده است که دسته‌ای جدید از ماموریت‌ها به این بازی اضافه شده‌اند؛ ولی اطلاعات چندانی از آن‌ها را بروز نداد و فقط اعلام شد که یک ماموریت خاص برای تم هالوین در این بروزرسانی وجود خواهد داشت. هم‌چنین وجود رویدادهای مخصوص برای روز شکر گذاری و کریسمس نیز تایید شد. تم مخصوص هالوین، «شبح وار» (Spooky) نام دارد و بازیکنان با انجام یک ماموریت خاص می‌توانند به آن دست پیدا کنند. این تم به مدت محدودی در دسترس خواهد بود.

بروزرسانی Fallout Shelter برای کاربران آیفون استیکر‌های برنامه iMessage را هم به همراه خواهد داشت. اولین استیکر‌های این بازی ماه گذشته منتشر شدند و در بین این استیکر های جدید، استیکر‌های هالووینی فراوانی هم دیده می‌شود.

Fallout Shelter هم‌اکنون برای سیستم عامل‌های اندروید، آی‌او‌اس و نیز رایانه‌های شخصی در دسترس می‌باشد. این بازی اولین تجربه بتسدا در زمینه بازی‌های موبایل بوده است و این استودیو قصد ساخت بازی‌های موبایل بیشتری هم دارد. برای بهتر شناختن این بازی می‌توانید به «نقد و بررسی بازی Fallout Shelter» هم مراجعه کنید.

منبع :Gamespot

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید