امروز : چهارشنبه, 23 آبان 1397
نمرات بسته الحاقی The Frozen Wilds بازی Horizon Zero Dawn منتشر شد
4/00 امتیاز از 1 رای
 بازی  |     |   101

بازی Horizon: Zero Dawn یکی از بهترین عناوینی است که در سال جاری به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن 4 منتشر شده بود و حالا بسته الحاقی The Frozen Wilds نیز به بازار آمده است.

بسته الحاقی The Frozen Wilds در سرزمین‌های برفی جریان دارد و بازهم ما را با آلوی که ماجراجویی چالش‌برانگیزتر از قبل را آغاز کرده است، همراه می‌کند.

در ادامه خلاصه نقد چند سایت معتبر را برای شما قرار داده‌ایم:

IGN– امتیاز: 8.8 از 10

یک بسته الحاقی عالی برای یک بازی فوق‌العاده. استودیو گوریلاگیمز هیجان ماجراجویی در بازی را با اضافه کردن ماشین‌ها خطرناک‌تر و مراحل فرعی چالش‌برانگیز چندین برابر کرده است. داستان این بسته الحاقی نیز بیشتر رازآلود و البته کمی فراطبیعی شده است. The Frozen Wilds باعث شده است که بخواهم دوباره بازی را شروع کنم و فقط در محیط آن به گردش بپردازم.

گیم‌اینفورمر– امتیاز: 8 از 10

در نهایت باید گفت که The Frozen Wilds یک بسته الحاقی مناسب برای بازی Horizon: Zero Dawn است. شاید تجربه کلی این بسته به خوبی بازی اصلی نباشد ولی به خوبی به بازیکنان یادآوری می‌کند که بازی اصلی به چه اندازه خوب بود. The Frozen Wilds بهترین کار استودیو گوریلاگیمز نیست ولی بهانه خوبی برای ادامه دادن داستان آلوی هست.

گیم‌اسپات– امتیاز: 8 از 10

این بسته الحاقی بهانه خوبی برای بازیکنان خواهد بود تا به دنیای بازی Horizon: Zero Dawn بازگردند ولی The Frozen Wilds بیشتر از آنکه که بسته الحاقی باشد، حسی همانند یک قسمت گم شده از بازی را دارد. بازیکنان که تازه قصد خرید این عنوان را دارند از مهارت‌ها و تجهیزات جدید بیشترین سود را می‌برند و داستان آن در کنار داستان اصلی بازی بهتر قرار می‌گیرد. هرچند که این احساسات بعد از ساعت‌ها بازی کردن و لذت بردن از این بسته الحاقی به من دست دادن و به همین خاطر نمی‌توانم از این تجربه لذت بخش ناراحت باشم.

تاکنون 25 نقد از بسته الحاقی The Frozen Wilds منتشر شده است که متای آن 82 از 100 است.

منبع :Metacritic

برچسب ها :  

نظر خود را به اشتراک بگذارید